Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj belőle? Bővebben lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj belőle? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Már 2,5éve szedek fogamzásgátlót,de még sosem jártam így.Elfelejtettem bevenni,és a 12órát túl haladtam.este szoktam bevenni,így az elmaradt egy szemet is bevettem az etsivel,viszont a párommal együtt voltunk.Az elmúlt időszakban termelődhetett annyi hormon,ami meggátolná,hogy egy szem tabletta mulasztása is bajt okoz?
2010. aug. 16. 23:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
De 2,5 év fogamzásgátló szedésénél nem olyan sok. Gondolom a válaszadó férfi...
2010. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ez komoly? El se merem mondani neki, mert soha nem akar gyereket, és akkor már csak bosszúból is szedni fogja! Nem értem, neki nem kellene erről tudnia? Amúgy 1x volt összen nőgyógyásznál, mikor megkapta a gyógyszert, azóta egy ismerőse szerzi neki.
2010. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

huhh..a vélemények megoszlanak,de közben böngésztem máshol is,azt hiszem egy hétig kiegészítő védekezést is kell alkalmaznunk,fő a biztonság,aztán remélem nem lett ebből probléma.

Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 17. 00:16
 14/24 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem vagy terhes.

Amúgy én 4 évig megállás nélkül szedtem, senki nem mondta, hogy nem kellene, a doki se. Aztán elhagytam, és az első hónapban terhes lettem.

2010. aug. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nyugodjatok már meg. 2,5 év egyáltalán nem sok idő. Ilyenkor még nem szoktak szünetet javasolni. Viszont az már elég aggasztó, hogy 5 éve járt utoljára orvosnál, és ismerősétől szerzi a gyógyszert. Mert mondjuk évente kellene vérképet csináltatni, hogy mennyire bírja a mája, rákszűrést is illene csinálni évente stb.

Elég felelőtlen csaj lehet.

2010. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
szólok,hogy ez az 5éves dolog nem rólam szól,hanem az egyik válaszadó barátnőjéről.én rendszeresen járok a szűrésekre így a dokihoz is.
2010. aug. 17. 00:25
 17/24 anonim válasza:

Szia!Egeszsegugyi iskolat vegeztem...

Tehat, a tevhitek.

Volt egy nogyogyasz tanarom is.

A mai moderni gyogyszereknek nem muszaj abbahagyni a szedeset, ez regen volt igy.Nem lesz semmi bajod tole elvileg.De en tartok szunetet, soha nem lehet tudni.

Szamold ki , hogy hanyadik napra esik a ciklusodban az egyutt letetek napja!Nem hiszem, hogy baj lesz, kell lenni annyi hormonnak benne, mert mikor van a 7 napos szunet akkor sem lehet az alatt az ido alatt teherbe esni...Es altalaban aki szedi a gyogyszert annak nem tart 7 napig!Ennyit tudtam segiteni!Nyugi, ne parazz, ha nagyon felsz es eltelt mar 3 nap vegyel inkabb egy terhessegi tesztet, hogy megnyugodjal, jobb mintha egesz honapban izgulnal!:)

2010. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Kérdező: Tudom, hogy nem rólad van szó, ezért is írtam E/3-ban. Csak gondoltam megemlítem neki, hogy nem túl egészséges amit a bnője csinál.
2010. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A mai gyógyszereknél azzal csinál valaki nagyobb galibát, ha 1-2 évente szüneteket tart.. Nyugodtan szedd. A válaszolók meg ne anyukájuk/nagynénjük sztorijaiból induljanak ki ilyenkor, akik valami békebeli lórúgásnyi hormont tartalmazó fogamzásgátlót szedtek...

A kérdezőnek: kicsi a valószínűsége, hogy baj legyen, bá az is kérdés, hogy hányadik héten felejtettél el bevenni egy szemet. Ha esetleg nem jön meg a megvonásos, tesztelj.

2010. aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
a 3.-ik szem maradt ki,tehát az első napokban járok.
2010. aug. 17. 09:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!