Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshet a barátnőm, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshet a barátnőm, ha csak aligha hatoltam be, és el sem mentem, egyáltalán?

Figyelt kérdés

Leszopott,nem mentem el aztán megkérdeztem, hogy megprobaljuk-e. Betettem neki egy kicsit, próbáltam nyomni egy kicsit, de nagyon fáj neki, így hagytuk a dolgot. Aztán picit mozgattam még benne, de végül kb.1-2 perc után hagytuk,és aligha hatoltam bele, mint mondtam, ő sem és én sem élveztük, csak háromszor voltam benne összesen, de akkor sem tövig mert nagyon szűk volt és fájt neki. Mondhatni csak a makkom volt benne teljesen, meg talán még max.3 cm. Persze ezt mind óvszer nélkül. De egyáltalán nem mentem el benne, közelében sem voltam. Utána 10 perc szopás után mentem el.

Tényleg kevés ideig voltam benne, meg előtte direkt letoroltem az előváladékot.

Nagyon parázok, pedig igazából el sem vettem a szüzességét, nem vérzett, meg nem voltam tövig közel sem.

Valami tanács, esetleg megnyugtatás? X/f


2014. ápr. 18. 17:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
bocs, de remélem, a jövőben sem leszel ennél sokkal sikeresebb... veszélybe sodorná az emberiség jövőjét, ha még utódaid is lennének
2014. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Fiatal, ügyetlen, meggondolatlan/ok vagyunk, ez tény.

Nem használtunk síkosítót, mert nem volt rá szükség, fel volt izgulva a párom. Ami a koromat illeti, nem szégyellem, de elmondom. 16 éves vagyok. És azt is tudom, hogy nem minden lány verik az elsőnél. Viszont tényleg aligha hatoltam be, szerintem még ahhoz sem volt elég, hogy elvegyem a szüzességét, átszakítsam a szűzhártyáját

És köszönöm az eddigi értelmes válaszokat.

2014. ápr. 18. 18:08
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

védekezés nélkül voltál benne, így igen, lehet terhes

kicsi az esélye, de van (és ha mégis terhes lesz, akkor esetetekben 100%-os)

nemcsak akkor lehet terhes, ha beleélvezel...az előnedv miatt van esély élvezés nélkül is - ezért kell mindig! védekezni!


nem számít, hogy nem vetted el a szüzességét

nem számít, hogy nem vérzett

és nem számít, hogy nem voltál tövig benne

ezektől független a terhesség bekövetkezhet, mert nem védekeztetek


megnyugtatás? legközelebbi próbálkozásnál is! húzz gumit


és mivel fájt neki...kellően izgasd fel, akarja, bízzon benned és légy nagyon figyelmes vele

de bármennyire is fáj, túl kell rajta esni, így jobb egyszer nekikezdeni és befejezni

2014. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem kell szülő a terhességi teszthez...bementek egy drogériába és vesztek (két hét múlva, addig nem fog valós eredményt mutatni)
2014. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,esetleges megnyugtatásokat.

Nagyon remélem, hogy nem lesz gond, bár nem hiszem, de azért nagyon parázok, mert ilyen vagyok. Hülye dolog volt, megbántuk mindketten, a következő alkalommal már mindenképpen fogunk védekezni. Ezt soha nem ismételjük meg, feltéve ha nem akarunk majd gyereket a jövőben.

Várom továbbra is az esetleges megnyugtatásokat, mert jól jönne.

Persze az egyéb válaszokat is várom, főleg az intelligensebb emberektől. Megegyszer koszonom!

2014. ápr. 18. 18:44
 16/17 anonim ***** válasza:
Szexuális kultúra 0..
2014. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Noydra ***** válasza:

Vannak, akik hónapokig, évekig csinálják megszakításossal, mégsem lesz terhes a jány.

Szóval nem kell fosni, milliárd az egyhez az esélye, felesleges tesztre ezért pénzt kidobni.


Viszont ezt a fajta hozzá nem értést max 14 év alatt nézném el úgy, hogy ne szidjalak legalább 3 soron át.:D

2014. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!