Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshet a barátnőm, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshet a barátnőm, ha csak aligha hatoltam be, és el sem mentem, egyáltalán?

Figyelt kérdés

Leszopott,nem mentem el aztán megkérdeztem, hogy megprobaljuk-e. Betettem neki egy kicsit, próbáltam nyomni egy kicsit, de nagyon fáj neki, így hagytuk a dolgot. Aztán picit mozgattam még benne, de végül kb.1-2 perc után hagytuk,és aligha hatoltam bele, mint mondtam, ő sem és én sem élveztük, csak háromszor voltam benne összesen, de akkor sem tövig mert nagyon szűk volt és fájt neki. Mondhatni csak a makkom volt benne teljesen, meg talán még max.3 cm. Persze ezt mind óvszer nélkül. De egyáltalán nem mentem el benne, közelében sem voltam. Utána 10 perc szopás után mentem el.

Tényleg kevés ideig voltam benne, meg előtte direkt letoroltem az előváladékot.

Nagyon parázok, pedig igazából el sem vettem a szüzességét, nem vérzett, meg nem voltam tövig közel sem.

Valami tanács, esetleg megnyugtatás? X/f


2014. ápr. 18. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
10 éves vagy te kis római? lol
2014. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
nem terhes,nyugi.
2014. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

X :D

Na, de komolyan. 1. Nem minden lány vérzik az első szex alkalmával.

2. Nem hiszem, hogy terhes lenne, nagyon kicsi lenne rá az esély kb. 1:1000000000-hoz.

2014. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az 'X' a nem megadott koromat jelöli.

Nem a 10-et.

2014. ápr. 18. 17:56
 5/17 Noydra ***** válasza:
93%

Micsoda ostoba vagy te.

Az nem jutott eszedbe, hogy neked is kéne izgatnod mielőtt beteszed?

Meg még gumit se húzzál, úgy lesz fa.s.za.


HEADSHOT!

2014. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem terhes
2014. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
van rá esély hogy terhes de minimiális, bár jobb félni mint megilyedni. szüleivel beszélje meg a lány hogy vegyenek terhességi tesztet.
2014. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
megijedni*
2014. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 PearlDiver ***** válasza:

Szégyelled a korod, vagy miért?

Szerintem sincs sok esélye, hogy terhes legyen. Nullához konvergál.

24/X

2014. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Elég ügyetlen vagy. Sikosító....hallottál már róla?

Amúgy a lehetősége megvan a terhességnek, mert az előváladék is tartalmaz spermiumot.

használj gumit és akkor nem kell kétségek között lenned, hogy kell-e majd gyerektartást fizetned, vagy sem.

2014. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!