Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció után 2-3 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció után 2-3 nappal teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A vége után? Az neked hány nap a kezdetétől? Közben kicsi az esély, de utána, ami lehet a 10. nap, akkor már elég nagy.
2014. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
IGen, a menzesz elött, a menzesz alatt, és a menzesz után is bármikor.
2014. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsö: én a vérzés kezdetétöl számított 5. napon lettem terhes, ez volt az elsö vérzésmentes nap, söt ikreim lettek.
2014. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyrészt attól függ, hány naposak a ciklusaid, és hány napig tart nálad a menzesz.


Tehát, amikorra várod a következőt, abból vonj le 14 napot, akkorra várható a peteérésed. Ha nem atomóra pontossággal szokott megjönni, akkor ebből vonj le, illetve adj hozzá 2-2 napot.


Tehát van egy négynapos időintervallumod, amikor lehet a peteérésed (vagy csak egy nap, amennyiben óramű pontos), ebből vonj le 7 napot! Ugyanis a spermiumok odabent átlag 3-5 napig életképesek, de ha minőségű az anyag, akár 7 napig is életben maradhatnak.


Tehát van egy 7-111 napos időintervallumod, ezen belül sima ügy a teherbeesés. A peteérés előtt 3-4 nappal gyakorlatilag 25-30% körüli az esély, előtte 6-7 nappal már jóval kevesebb.


Amennyiben a ciklusaid nem szabályosak, és 2 napnál nagyobb eltéréssel, össze-vissza jelentkeznek, akkor a fenti számítás nem mérvadó! Akkor gyakorlatilag kiszámíthatatlan előre!


És arról sem szabad megfeledkezni, hogy bár nagyon ritka, de egy nőnek bármikor lehet spontán, rendkívüli peteérése.

2014. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kicsit elgépeltem, sorry...


*Tehát van egy 7-11 napos időintervallumod..

2014. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#1 Igen, az utolsó nap után 2 nappal.
2014. ápr. 16. 13:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ hány napos a menstruációd. ha mondjuk 7-8 akkor akár be is sikerülhet föleg egy picivel korábbi peteérésből. De extra peteérés is lehet bármikor, igaz nem nagyon ygakori, de éppen ezért mindig kell védekeznie annak aki nem akar még babát. a megszakitás pedig nem védekezés....
2014. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

lehetsz, de attól függ hány napos a ciklusod.

olvastam egy válaszban,hogy menstruáció közben is lehetsz terhes. na ez nem igaz!!

2014. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

De, van olyan, hogy a menzesz alat esett valaki teherbe. Éppen egy közeli ismerösnél, akik évek óta hiába akartak gyereket, annak ellenére, hogy látszólag mindkettjükkel rendben volt minden.

Az orvos javasolta, hogy próbálják ki, hogy a menzesz alatt legyenek együtt és meglepö módon az elsö hónapban sikerült igy a baba.

2014. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Én is ismerek két ilyen nöt is aki menstruáció alatt esett teherbe, simán lehet egy extra peteérés és amire eljön a beágyazódás ideje (aktus után 7-10 nap) már böven elmulik a mensi.
2014. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!