Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe estem az exemtől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe estem az exemtől?

Figyelt kérdés

Akkor még együtt voltunk és kiszakadt a gumi,kivette.Majd annyit vettem észre a következő ms-ben hogy visszateszi lök kettőt és elélvez.

Már kb 8napja késik. Tudom,hogy ilyen korán nincsenek még tünetek ,de az elmúlt két hétben hatalmas étvágyam van,szinte soha nem lakom jól.Tegnap vacsora után(pedig akkor pont nem ettem sokat) egy órán keresztül olyan hányingerem volt,hogy legszívesebben hánytattam volna magam.

A barátom aki már ex, egyszer csak elhagyott se szó se beszéd,amúgy több éves kapcsolat volt...szóval nem tudom mi lesz,ha tényleg terhes vagyok mit tegyek? Amúgy fel e veszi nekem a telefont,mondjuk már nem is keresem,elég szemét módon hagyott el...mit tegyek?


2014. febr. 23. 17:46
1 2 3 4
 31/33 xStefix ***** válasza:

Tudod, az átlag feletti IQ nem azt jelenti, hogy hatalmad van dolgok felett (jelen pillanatban akár egy másik ember élete felett is), hanem azt, hogy ennyivel nagyobb a felelősséged, mert te (elvileg) feléred ésszel, hogy mikor mit csinálsz és minek milyen súlya van. Bár azért tegyük hozzá, hogy az IQ-nak is több típusa van... és ma egyre inkább azt mondják, hogy az érzelmi intelligencia az, ami igazán lényeges. Vajon az mit diktálna ilyen esetben?

Ráadásul eüs szeretnél lenni, más emberek életéért küzdeni; miközben a saját véredet akár sutba is dobnád. Ez a kettő számomra üti egymást, de persze nem vagyunk egyformák. (Max. annyiban, hogy én is eüs vagyok.) Csak ez kicsit olyan bort iszik-történetnek tűnik innen.

Dehát te tudod, te dolgod, te életed (meg az esetleges gyerekedé). De ha tényleg úgy gondolkozol, ahogy írod, akkor isten ne adja, hogy egyszer valami olyan történjen majd veled, ami "felnyitja" a szemed egy másik lehetőségre is, mert akkor már mindegy lesz. A "mi lett volna, ha" a legfájóbb feltételes mód, ami létezik.

2014. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Kedves kerdezo, bebizonyosodott, hogy terhes vagy?
2014. márc. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes. Az nap amikor mentem volna doktorhoz megjött. Kiderült,hogy a stressz miatt késett olyan sokat. elég sok rossz dolog ért azokban a hetekben.
2014. márc. 5. 09:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!