Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe estem az exemtől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe estem az exemtől?

Figyelt kérdés

Akkor még együtt voltunk és kiszakadt a gumi,kivette.Majd annyit vettem észre a következő ms-ben hogy visszateszi lök kettőt és elélvez.

Már kb 8napja késik. Tudom,hogy ilyen korán nincsenek még tünetek ,de az elmúlt két hétben hatalmas étvágyam van,szinte soha nem lakom jól.Tegnap vacsora után(pedig akkor pont nem ettem sokat) egy órán keresztül olyan hányingerem volt,hogy legszívesebben hánytattam volna magam.

A barátom aki már ex, egyszer csak elhagyott se szó se beszéd,amúgy több éves kapcsolat volt...szóval nem tudom mi lesz,ha tényleg terhes vagyok mit tegyek? Amúgy fel e veszi nekem a telefont,mondjuk már nem is keresem,elég szemét módon hagyott el...mit tegyek?


2014. febr. 23. 17:46
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

mindegy,nem tudok mit kezdeni ma,mint mondtam.

kötve hiszem,hogy nem fognak velem semmit se kezdeni,ha elmegyek,majd biztos elzavarnak,hogy gyere vissza egy szép napon amikor teszteltél... megvizsgálnak,miért ne tennék? ez a dolga :D

amúgy nem tudom miért szakadt ki a gumi.

2014. febr. 23. 20:33
 22/33 anonim ***** válasza:
Tudod az a legmegdöbbentőbb, hogy fiatalabb létemre én másképp gondolkozok mint te 20 évesen.
2014. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus példa, hogy a biológiai érettség és a mentális érettség nem esik egybe.

De sebaj, kérdező, majd rájössz, hogy nem elég csak hinni, és öntörvényűen azt csinálni, amit épp jónak gondolsz.

2014. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
mi? az,hogy most nem sétálok ki a két órára sétára levő Tescohoz sötétben,egyedül? az igen :D
2014. febr. 23. 20:49
 25/33 A kérdező kommentje:

emberek, na most miért köveztek meg??

wtf?

ti olyan tökéletesek vagytok? ti vagytok a buták,hogy ebből következtettek arra,hogy nekem milyenek a mentális képességeim.

kit érdekel,hogy nem ma megyek el,a sötétbe a város másik végébe?? nagy cucc!

hibáztam igen ,hogy nem gondoltam,hogy ebből baj lehet. De! sok minden más dolgot nagyon jól tettem,és nagyon okos vagyok, valószínűleg okosabb mint itt páran,mert én nem írnék le senkit ennyiből.

2014. febr. 23. 20:52
 26/33 anonim ***** válasza:
54%
Már az írás stílusod is elárulja,hogy milyen vagy.
2014. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 xStefix ***** válasza:

Nem az a gond, ami megesett veled, ez egy sajnálatos eset volt, nem a te hibád. Bár ha annyira aggódtál, vehettél volna 72 órást. De még ez is belefér a képbe, hiszen nem hitted, hogy teherbe eshetsz.

Hanem az a gond, hogy ha már így alakult, úgy beszélsz arról a lehetséges babáról, mintha semmit nem jelentene neked. Hidd el, hogy nagyrészt sejtjük, hogy mit érzel az exed iránt, viszont az a baba, ha ott van, mit tehet arról, ami veletek történt? Ő nem kérte, hogy legyen! Őt büntetnéd azért, mert az exed így elbánt veled, ez teljesen igazságtalan. Ő a te véred, belőled van, de neked nem kell... mintha lenne még választási lehetőséged. Mintha dönthetnél még arról, hogy ő élhet-e vagy sem. Ő már él, akár jó ez neked, akár nem. (ha tényleg)

Én egyrészt anya vagyok, másrészt abortuszellenes, de akárhonnan nézem, akkor sem hiszem, hogy jobb lesz neked, ha nem tartod meg. Persze nem látom a helyzeted, nem ismerlek, de ha normális lelkületű nő vagy (teszem fel), akkor nem fogod tudni ezt sértetlenül végig csinálni.

Nemrég véletlenül rászörföltem az abortusz.hu-ra, ahol ezt olvastam: "A mi tapasztalataink szerint a gyerekeiket megszülő lányok egyike sem bánta meg a döntését, míg az abortuszosok nagy része – ugyan változatos formában, de – szenved attól, hogy nem a szívére hallgatott." Én nem vagyok érintett, de hasonlóan gondolom és tapasztalom.


És azt vajon tudod, hogy ha babád van, pár nap múlva már dobog a szíve is?

2014. febr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"mi? az,hogy most nem sétálok ki a két órára sétára levő Tescohoz sötétben,egyedül? az igen :D"

Nem. Hanem az egész hozzáállásod. Nagyon nagy az aarcod, csak nem tudom, mire?

20 éves vagy, de alapvető dolgokkal nem vagy tisztában.

Hogy érzelmileg ennyire sekélyesen és primitíven állsz a dolgokhoz.

Hogy még a 20 éves agyaddal egy tesztet sem voltál képes venni.

De most, hogy már tudom/tudjuk, milyen jellem vagy, nem csodálkozok azon, hogy egy ekkora taplóval lehúztál több évet.

Most mit mondjak? Vess magadra. Már csak azért is, mert akibe több IQ szorult, mint egy 12 évesbe, az a "baleset" után egyből rohanna 72 órásért.

2014. febr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Hm kedves utolsó,érdekes mert én úgy tudom,hogy azok a nők akiknek az átlagnál kicsit magasabb az IQ-ja (nekem csináltak ilyen tesztet,és kicsit magasabb az átlagnál) 25% esély van rá,hogy nem vállal gyereket.

Azért mert nem akarok gyereket,miért ne lehetnék igazi nő? Ez egy primitív beidegződés. Politikusok verték régen a nőkbe ezt a tudatot hogy is van? Asszonynak kötelesség leánynak dicsőség? Kutatások vannak rá,hogy akiknek van gyerekük semmivel nem élnek boldogabb életet mint azok akiknek nincs. Ergo,gyerek nem egyenlő boldogság. Amúgy én soha nem akartam gyereket,tisztában vagyok vele,hogy egyszer talán majd meggondolom magam,de nem fogok most bevállalni egy gyereket,úgy hogy utálnám mindenért. tudom,hogy nem ő tehetne róla,de alapból is nekem a karrier az első,orvosnak tanulok, gyógyítani akarok,másokon segíteni. És ha netalán ettől a műtéttől meddő lennék akkor is inkább ezt kockáztatom ,hogy egyszer talán évek múlva megbánom,mintsem azt,hogy most szüljek,apa nélkül,ne tanuljak élősködjek a szüleimen,egy életet éljek le bolti eladóként, ezután keressek egy hasonló szerencsétlent aki elvesz így,hogy mástól van gyerek,nincs semmim, eltartson,és a többi.

Igen nem vettem 72 órásat mert nem tűnt veszélyesnek ez a dolog, felül volt kiszakadva,mikor kirántotta egy jó nagy adag volt a gumiban benne,elmentem rögtön lemosni mindent.

Az,hogy ennyi ideig benne voltam egy ilyen kapcsolatba, én inkább azt mondanám,annak tudható,hogy nagyon ragaszkodó vagyok,nem szeretem eldobni a régit újért,mindenáron meg akarom javítani.

2014. febr. 24. 00:58
 30/33 anonim válasza:
Kedves kérdező! Mi a helyzet, csináltál tesztet? Még egy kérdés, hogyan tudott kilyukadni a gumi? Én 15 év alatt egyszer sem találkoztam ilyennel, úgyhogy arra is kíváncsi lennék, és talán mások is tanulhatnának belőle.
2014. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!