Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe estem az exemtől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe estem az exemtől?

Figyelt kérdés

Akkor még együtt voltunk és kiszakadt a gumi,kivette.Majd annyit vettem észre a következő ms-ben hogy visszateszi lök kettőt és elélvez.

Már kb 8napja késik. Tudom,hogy ilyen korán nincsenek még tünetek ,de az elmúlt két hétben hatalmas étvágyam van,szinte soha nem lakom jól.Tegnap vacsora után(pedig akkor pont nem ettem sokat) egy órán keresztül olyan hányingerem volt,hogy legszívesebben hánytattam volna magam.

A barátom aki már ex, egyszer csak elhagyott se szó se beszéd,amúgy több éves kapcsolat volt...szóval nem tudom mi lesz,ha tényleg terhes vagyok mit tegyek? Amúgy fel e veszi nekem a telefont,mondjuk már nem is keresem,elég szemét módon hagyott el...mit tegyek?


2014. febr. 23. 17:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
Vetesd el a gyereket. Az exedre úgy sem számíthatsz. De mielőbb menj orvoshoz.
2014. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
53%

Attól is függ, hogy hány éves vagy.

De én valószínűleg nem tartanám meg a gyereket.

2014. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
15-nél nem lehetsz több... nehogy szaporodjatok!
2014. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem? Észrevette, hogy kiszakadt, de azért visszatette, és direkt beléd élvezett?

Gratulálok, hogy több éven át együtt tudtál lenni egy ilyen b*arommal.

2014. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 ASOT ***** válasza:
36%

Én drukkolok, hogy kislány legyen!

Hogy fogják hívni?

A Jázmin kelendő név mostanában.

2014. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

hű Asot ez nagyon vicces volt..azt hiszem most nincs helye a trollkodásnak,amikor egy emberi életről van szó.

20 éves vagyok. Nem tudom,miért kéne 15-nek lennem ,vagy hülyének? Mindig védekeztünk. Most is amikor észrevette,hogy kilyukadt é ugye kivette mondtam,hogy jó,hogy kivette ,láttam,hogy oldalt tehát nem a végén volt kiszakadva,de hatalmas szakadás volt. Mire rögtön visszatette,mondom fénysebességgel még reagálni se tudtam a dologra már el is élvezett,majd gyorsan kikapta, láttam,hogy a gumiban volt elég sok "anyag". Elmentem lezuhanyozni.

Én is úgy gondolom,hogy nem fogom megtartani.Nagyon szerettem a barátomat,de ahogy itt hagyott és ahogy viselkedik,nem ezt az embert ismertem meg...Egy ilyen nem érdemli meg..Csak a kérdés,megérdemli hogy tudja? Szerintem fel se venné a telefont, ha meg igen akkor azt mondaná "biztos mástól van" ...

2014. febr. 23. 18:04
 7/33 ASOT ***** válasza:
61%

igen mert az írásodból az jön le h nem lehetsz több 15 évesnél.

Mert amit ő művelt illetve te engedtél az nem egy értelmes 20 éves lányra meg 20-onéves fiúra vall.


Csinálj tesztet, akkor megnyugszol majd.

2014. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Úgy gondolod, nem fogod megtartani. Mert nem szimpatikus.

Csak nehogy valaki úgy gondolja, hogy nem vagy szimpatikus neki. Hadd ne írjam le.

Engem sajnos megtartottak, így nyomatom neked a szövegemet.

De ha ennyi eszed van, meg is érdemled.

2014. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
utolsó,aki azt írja megtartották. szerinted egy gyereknek jó lenne az,ha apa nélkül nőne fel? úgy,hogy az anyja nem szeretné,mert folyton arra a valakire gondolna aki ilyen féreg volt vele? Mert egyébként ez egy hosszú kapcsolat volt,nagyon szerettem,sok mindent feladtam érte stb...de más irányba változott és láthatod hogy itt hagyott. Nem tudnék így egy gyereket felnevelni,és annál rosszabb nem lehet egy gyereknek,ha nem szeretetben nő fel.Plusz én tanulok még javában,szüleimre nem fogom rátukmálni a gyereket,nem adnám másnak se. Ha egyszer lesz gyerekem akkor törődni fogok vele,és lesznek szülei..
2014. febr. 23. 18:34
 10/33 anonim ***** válasza:

8. voltam. engem is úgy hoztak össze a szüleim, hogy apámnak családja volt már, nem is sokat láttam az életemben. likvidálásomról gondoskodnál?

Lehet egyébként normális gyerek apa nélkül is, ha az anya nem ül rá és engedi felnőni. Csak tudni kell, hogy 18 évesen nem az az icipici aranyos kisgyerek. Az anyán múlik, engedi-e, hogy normális ember váljon belőle.

2014. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!