Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ejszaka kiszakadt a gumi. (?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ejszaka kiszakadt a gumi. (? ) A baratom belem is ment. Most vettem be a 72orasit kb 8-9ora kozotti ido telt el.

Figyelt kérdés
1 het mulva kellene megjonnie napok ota faj a mellem mert ugye megkellene jonnie...van eselyem hogy megusszam??a doki aztmondta meg szerencsem lehet..ha most megjon 1 het mulva megnyugodhatok?

#gumi #72 orasi
2014. jan. 4. 09:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

nincs eszem,nincs felelossegtudatom mert vedekezem..csakmert nem vettuk eszre mert a legvegen szakadt ki..

tunj mar innen ne farassz te lelkiszegeny ember .:)

2014. jan. 4. 11:28
 12/13 A kérdező kommentje:

nem azt kerdeztem hogy terhes vagyok e :D:DD:D:D::D:D

szoveg ertes 5*

inkabb menjel ebedelni vagy valami,tenyleg nemvagyok rad kivancsi hulye magyar esszel mivel akarsz a masikba kotni,mert jobb dolgod nincs ugyebar..:)

2014. jan. 4. 12:43
 13/13 A kérdező kommentje:
arra vagyok kivancsi hogy masnal aki igy jart leirja esetleg a tapasztalatat hogy nala hogy alakult,vagy csak szimplan leirja a velemenyet..de ocsem ilyen gyokerek miatt mar nem is kerdezhet az ember!
2014. jan. 4. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!