Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fajta gumit ajánlanátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fajta gumit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Barátomnak es nekem ez lenne az első, a párom 20 cm es nem tudom milyet kéne használnunk es hogyan hogy ne szakadjon ki, mert ettol nagyon tartok:s léci irjatok mondjuk durexből nagy méretet vagy valami masik megbizhato markabol....

2014. jan. 4. 02:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Télit.
2014. jan. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
csak ne pirellit.
2014. jan. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
traktor :D?
2014. jan. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

jó mélynövésű a párod!

evőpálvikával vered ki neki?

2014. jan. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én Pirelli párti vagyok.
2014. jan. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

igazából mindkét nagy márkáról hallottam már hogy kiszakadt (Lifestyle, durex). LifeStyle-ból a skyn nagyon jó érzésre, biztonságot nem tudom. LifeStyle-al (bordázott verzió) val volt olyan esetem hogy kicsi volt. Nem is értettem. Szerencsére volt másfajta is nálam :)

Van még a masculan, abból illatósított volt, csajnak tetszett. Ha elsődleges a biztonság akor vannak extra safe gumik, én abból is csak lifestyle-t használtam azon van valamilyen sperma ölő anyag, nem tudom hogy a gumi anyaga vastagabb-e.

2014. jan. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kedves negyedik... "evőpálvika" elobb irj hejesen aztan szolj be, koszonom :)
2014. jan. 4. 02:28
 8/18 A kérdező kommentje:
6 köszönöm:)
2014. jan. 4. 02:29
 9/18 anonim ***** válasza:
Esetleg még annyit hogy mentolosat semmiképp. Egyszer használtunk mentolos durex síkosítót és folyat a könnyem úgy csípte a szemem. Ízesített/illatosított ok, de ne mentoloast :)
2014. jan. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A páromé 23cm, és a masculan simán jó, szóval nem hiszem, h ez akkora gond lenne...
2014. jan. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!