Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ejszaka kiszakadt a gumi. (?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ejszaka kiszakadt a gumi. (? ) A baratom belem is ment. Most vettem be a 72orasit kb 8-9ora kozotti ido telt el.

Figyelt kérdés
1 het mulva kellene megjonnie napok ota faj a mellem mert ugye megkellene jonnie...van eselyem hogy megusszam??a doki aztmondta meg szerencsem lehet..ha most megjon 1 het mulva megnyugodhatok?

#gumi #72 orasi
2014. jan. 4. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha megjön, igen
2014. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én azért inkább akkor könnyebbülnék meg ha a kövi mesi is megjött. Mire beágyazódik a zigóta a méhed már regenerálódik.
2014. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha egy hét múlva fog megjönni, miért fáj napok óta a melled tőle? Ne mondd már, hogy másfél héttel előtte már érzed, hogy meg fog jönni...

Egyébként meg a lehető leghelyesebben cselekedtetek, ilyenkor nincs más megoldás, csak az esemény utáni tabletta. Annyira sok idő sem telt el, mások 1-2 nap múlva veszik be, úgyhogy ne aggódj. Most már tényleg csak várnod kell :)

2014. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
komolyan nekem mar 1 hettel elotte kezd fajni a mellem..nem tehetek rola
2014. jan. 4. 10:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond. Egyébként nekem is szokott fájni a mellem egy héttel előtte meg néha be s görcsölök.
2014. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

felek nagyon nem akarok babat :(

egyebkent a dokihoz 3 het mulva vissza kell mennem vizsgalatra

2014. jan. 4. 10:17
 7/13 A kérdező kommentje:
es a "cucc" kb. mikor fog kiurulni belolem? mert utana folyt ki belolem meg meg ejszaka is egy kicsit
2014. jan. 4. 10:19
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért védekezel te is akkor ha ennyire nem akarsz gyereket? -.-

Meg kiszakad a gumi... vazze há rántsa ki előtte.

de unom már ezt a sok gyereket akik szexelnek, de sík hülyék hozzák.

2014. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 3-mas, elárulom neked, hogy nekem az ovulációtól kezdve vagyis a mensi előtt 2 héttel elkezd fájdogálni a mellem. Nem belőled áll a világ, különbözünk. ;)
2014. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8as! ne irjal ide ne olvasd el ha nem tetszik latszik igazi paraszt magyar ember vagy...csak ocsarolni tudod a masikat

ovszerrel vedekeztunk mit akarsz meg pfpfpffff

2014. jan. 4. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!