Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól vagy méhnyaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól vagy méhnyaki probléma lehet a pecsételővérzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elmúlt napokban párommal szexuális kapcsolatot létesítettünk. Fogamzásgátlót pedig 2 hete szedem. Az utóbbi 2 napban szex után barnázásom volt, most pedig már csak halvány vérzésem van. A hüvelybemenetem is sérült az aktus közben. Méhnyak problémára gondolok a hüvelybemenet sérülés után. De másfél hónapja voltam nőgyógyásznál és minden rendben volt, párommal pedig akkor is voltam együtt mielőtt nőgyógyászhoz mentem volna. Volt már valakinek hasonló gondja? Érdemes nőgyógyászhoz menni vagy várjak egy-két napot míg elmúlik a vérzés?
2014. jan. 2. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:
google a barátod, meg a doki
2014. jan. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Barátkoztam én a google-val de sajnos nem találtam megfelelő választ erre a problémára, a dokit sajnos nem tudom meglátogatni egyelőre, ezért gondoltam megkérdezem, hátha valaki járt hasonlóan..
2014. jan. 2. 01:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább a fogamzásgátló miatt lehet, menj el nőgyógyászhoz, mert valószínűleg másikat kell felírni. Ha a pecsételés a szex után jelentkezik, akkor lehet sérülés az oka, de nem tartom valószínűnek.
2014. jan. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!