Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet a fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a fogamzásgátlótól kedélyállapot változásom?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy amióta szedem nagyon sokszor van olyan hogy ok nélkül vagyok szomorú levert és türelmetlenebb. Régebben ilyen nem volt, és mivel kb azóta van ez amióta a gyógyszert szedem ezért gondoltam erre.

#kedélyállapotváltozás
2013. dec. 15. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ilyet már én is tapasztaltam... Pl. h egy apróságon valamikor nevetek, de van, h elsírom magam miatta... :)
2013. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen mellékhatás.
2013. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet. de pl. kedélyjavító is kihathat akár a nemi vágyaidra, adott esetben, szóval összefügg.
2013. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csodálatos. =/

Ha gyógyszer váltanék az valószínűleg megoldaná a problémám ugye?

2013. dec. 15. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki tudja, max ha alacsony hormontartalmúra... Meg kell tanulni ezzel élni! :) Valamit valamiért!
2013. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!