Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy megengedje a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk a barátommal, szeretjük egymást, védekezünk szexnél. 1-2 hónapja mégis volt egy kis félelmem, mert 10 napot csúszott a menzeszem, pedig óvszert használunk mindig. Anyukámnak elmondtam,hogy lassan nagykorú vagyok,szeretnék gyógyszert szedni,mégis csak nyugodtabb lennék,de hallani sem akar róla a hormonbevitel miatt...segítsetek,hogy győzzem meg?:O :/

17/L



2013. dec. 25. 20:21
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy 16 éves kortól (általában) felírják szülő nélkül is. Az alatt pedig szülővel sem.
2013. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Az a legnagyobb 'poén' az egészben, hogy hányan fújják már ugyanazt a dumát pár éve: 'kevés hormont tartalmaz' - ha annyira keveset tartalmazna, akkor sem mellékhatása, sem FŐhatása nem lenne az adott fogamzásgátlónak.

Miért akarsz fogamzásgátlót szedni? Neked kényelmetlen, vagy a szerelmed erőlteti a dolgot?

Ha normális ciklusod van, és a többi dolog is rendben van, én nem szednék a helyedben, mert előttem pár értelmes tag leírta, hogy a doki azt írja fel (99%-uk ilyen SAJNOS), ami után jutalékot kap és ez undorító. Ezért nem szedek én sem, mert fogínyvérzéstől a migrénig át szinte minden bajom lett az állítólagos KEVÉS és természetes ösztrogént tartalmazó gyógyszertől. :)

Akinek meg semmi baja sem lett tőle, arra csak annyit mondok, hogy szerencsés...

2013. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!