Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy megengedje a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk a barátommal, szeretjük egymást, védekezünk szexnél. 1-2 hónapja mégis volt egy kis félelmem, mert 10 napot csúszott a menzeszem, pedig óvszert használunk mindig. Anyukámnak elmondtam,hogy lassan nagykorú vagyok,szeretnék gyógyszert szedni,mégis csak nyugodtabb lennék,de hallani sem akar róla a hormonbevitel miatt...segítsetek,hogy győzzem meg?:O :/

17/L



2013. dec. 25. 20:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

elmész, kiíratod és veszel. problem solved.

*flies away*

2013. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%
mondd meg neki, hogy ez biztonságosabb és alacsony hormontartalmú gyógyszert vennél
2013. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, ahhoz,hogy felírassam, kell anyukám is,úgy tudom.:)
2013. dec. 25. 20:24
 4/32 A kérdező kommentje:
Nagyon maradi. Ha ez szóba kerül,egyből a hízás jut eszébe,meg hogy bajszom nő, meg ilyenek...:D Nem érti meg,hogy a mai tabletták, már kevés hormont tartalmaznak...le van maradva...
2013. dec. 25. 20:24
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

Majd ha lesz saját kereseted, vegyél magadnak - akkor nem szólhat semmit. Addig mégis csak az ő döntése :P

Amúgy meg nyilván érett felnőtt módjára próbáld megbeszélni vele. Nem véletlenül nem akarja engedni, nyilván te is tudod a kockázatokat, maximum győzködheted, hogy te ezeket elfogadod, de szeretnéd szedni... bla bla... Mi mást tehetnél?

2013. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Képzeld, senki nem mondta,hogy neki kéne megvennie a gyógyszert.:) Nem kioktatást kértem, hanem tanácsot.
2013. dec. 25. 20:26
 7/32 anonim ***** válasza:
33%
Pff az a baja, hogy hízni fogsz, meg bajszod nő? Nem hogy a trombózis, meg egyéb szépségek miatt miatt aggódna.... :DD Azért nem semmi... Mondjuk te is mondhatnád neki, hogy nem fogsz hízni, ha nem zabálsz annyit... Bajszod meg szinte biztos hogy nem fog nőni, a tabi az ellen hat.... az maximum más miatt fog nőni.
2013. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
41%

Mond meg anyukádnak, hogy nyakaskodás helyett a nőgyógyász véleményét kérje ki, és arra hallgasson. Ha valami nem tiszta orvost kérdezzen meg, ne okoskodjon.

És ha a doki nem tanácsolná, akkor te se :)

2013. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Én anyukáddal értek egyet. De nem azért mert elhíznál meg bajszod nőne, hanem azért mert még fejlődő szervezet vagy, ilyenkor nagyon nem tesz jót ha hormonokkal bombázod magad. Várj még néhány évet.
2013. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

A mai orvostudomány mellett nem hiszem, hogy kéne trombózis miatt aggódnia, ha a megfelelő gyógyszert írja fel a doki.:)


Igen, én is ezen gondolkodom,hogy mondom neki,hogy menjünk el, beszéljünk nőgyógyásszal,aztán meglátjuk, hogy ő mit mond.:)

2013. dec. 25. 20:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!