Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy megengedje a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk a barátommal, szeretjük egymást, védekezünk szexnél. 1-2 hónapja mégis volt egy kis félelmem, mert 10 napot csúszott a menzeszem, pedig óvszert használunk mindig. Anyukámnak elmondtam,hogy lassan nagykorú vagyok,szeretnék gyógyszert szedni,mégis csak nyugodtabb lennék,de hallani sem akar róla a hormonbevitel miatt...segítsetek,hogy győzzem meg?:O :/

17/L



2013. dec. 25. 20:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
[link] ezekhez a termekekhez nem kell recept, te is meg tudod vasarolni oket, es hatasosak
2013. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Inkább parázzak minden hónapban?:) 5 éve menstruálok, már rég ráállt egy megfelelő rendre, nem hiszem,hogy amiatt ugrándozik néha...és mi van, ha egyszer csak pozitív lesz a teszt,amit csinálok egy ilyen helyzetben? Nem 1, nem 2 ilyet lehetett már hallani....
2013. dec. 25. 20:30
 13/32 anonim ***** válasza:
Javítsatok ha tévednék, de egyedül is elmehetsz a nőgyógyászhoz vizsgálatra nem? És a kérdésedet fel is teheted neki. (fixme)
2013. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem hinni kell, hanem tudni, hogy ez így van.....növeli a kockázatot. De ezért is küldenek vérvételre, hogy ezt megelőzzék, lássák ha valami gondod van. Szóval persze valószínűleg nem lesz trombózisod. Azt meg mindenki tudja, hogy a doki mindenképp ajánlani fogja a tablettát, hiszen ezért ő pénzt kap... :) De hát hajrá, próbáld megbeszélni vele, ha nem most, akkor egy év múlva úgyis szedni fogod, amint látjuk..akkor már szinte lényegtelen.
2013. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
20:30-asnak köszönöm, nézegettem már én is a Pharmatex termékeit, de én rendszeresen szeretnék tablettát szedni, nem ilyen krémeket meg kúpokat kenegetni...:/ :)
2013. dec. 25. 20:32
 16/32 anonim ***** válasza:
93%
A trombózis meg a mai orvostudomány nem függ össze. Annál alakul ki, aki hajlamos rá. Alaposan vizsgáltasd ki magad mielőtt. Egyébként a gyógyszer sem 100%, ugyanannyi esély van mellette teherbe esni mint óvszer mellett. Hány iylet hallani. :) Szerintem akkor sem egészséges tizenévesen, fejlődő szervezetnek gyógyszert szedni, de te tudod mi a fontosabb.
2013. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Elmenni elmehetek, csak a gyógyszert nem fogja felírni kiskorúnak.:)
2013. dec. 25. 20:34
 18/32 A kérdező kommentje:
Igen, én tudom!:) Amíg nem mész át ilyen sokkhelyzeten, mint én, addig úgysem tudod,hogy miről van itt szó. Egyébként még mindig nem negatív kritikát kértem a kérdésemmel kapcsolatban, hanem segítséget.:) Annak, aki tanácsot adott,köszönöm!:)
2013. dec. 25. 20:36
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek csak a mája ment tönkre tőle (23 éves), pedig volt vérvételen, és mindenre megvizsgáltatta magát minden évben, szóval nem hiszem, hogy a mai orvostudomány túl sokat számít. Ezek hormonok, nem cukorkák, így káros LEHET.

Nem jelenti, hogy neked is mindenáron bajod lesz, de senki ne ringassa már magát abban a retardált hitben, hogy a fogamzásgátlótól az égvilágon semmi bajod nem lehet, ha a csillagok ezt jósolják. Főleg nem az orvosok. Ők pénzt kapnak ezért, és az a jobbik eset, ha egyáltalán elküldenek vérvételre, mert sokszor azt se szokták.


Na mindegy. Ezt csak úgy mondom, hogy ne élj tévhitben.


Ha anyukád nem engedi, és a receptet engedélyhez kötik, akkor így jártál. Kérd meg esetleg apukádat, vagy várj vele 18 éves korodig, utána nem szólhat bele. Túl sokmindent nem tudsz tenni.

2013. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
De átmentem, annyi idősen mint te. Egy darabig szedtem is azt a szart, azért vagyok ellene. Óvszer mellett ugyanannyi az esély mint tabletta mellett, akkor legalább ne mérgezzem magam. Nálam az óvszerrel kombinált megszakítás vált be. :) Azért írtam le a véleményem, mert tanácsot kértél, gondoltam érdemes megfontolni más lehetőségeket is, mielőtt elkezdenéd a szervezeted tönkretenni. De mondom, te döntöd el menynire fontos az egészséged.
2013. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!