Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap lefeküdtem a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lefeküdtem a barátommal, de sajnos kiszakadt a gumi. :c most nagyon kétségbe vagyunk esve. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék , a barátom idősebb , csak az ő szüleire számíthatunk én képtelen vagyok itthon elmondani :( ha hétfőn bemegyek dokihoz , kérek nőgyógyászhoz beutalót abbol valahogyan megtudhatják a szüleim vagy van erre valami orvosi titoktartás ? 14/L

2013. nov. 16. 12:38
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Végül is ha a tűzszerészeknek van még két percük akkor ráérnek... -.-

Ne legyél már ennyire hülye.Ez nem játék!

2013. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Ha... Ismétlem magam: MOST lépj. MOST. (Csak jót akarunk). MOST!!!
2013. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Pencroft

Hagyd.Fél és csak hétfőn akar elmenni...Az ő baja.Láthatod.

2013. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

"ahol én lakom az a normális ha 12 évesen már nem vagy szűz.." Tévedsz kislány, ez sehol nem normális.

Meg attól, hogy most az a divat, hogy 13 évesen már sokan terhesek, attól neked miért kell követned a trendet?

"igen te egy angyal voltál kamaszként/tiniként" Tudod, a stréber kisangyal, és a 14 évesen terhes között azért még van pár fokozat, nem csak ez a két alternatíva létezik. Meg tudod, attól, mert valaki nem egy kisangyal, még nem kell teherbe dugatnia magát 14 évesen. Az arcod meg mellesleg miért ilyen nagy? Mire vagy ennyire büszke? Arra, hogy 14 évesen már lehet, hogy szülni fogsz? Ez aztán tényleg olyan dolog, amire büszke lehetsz!

De ha ennyire el vagy szállva magadtól, ha szerinted ennyire normális dolog ez, akkor a szüleidnek ezt miért nem adod így elő?

"gyerek vagyok igen." Igen, az vagy. Épp ezért nem kéne még szexelned. Tök mindegy, hogy mennyi ideje vagy még együtt vele, de te attól még csak 14 vagy. Most ennyi erővel amikor én ötödik-hatodikban másfél évig jártam egyik osztálytársammal, szerinted helyénvaló lett volna 12 évesen megdugnom? Csak mert másfél éve "járok vele"? Hát nem éppen.

"csak nehéz ezek után a szemükbe nézni." Széttenni a lábadat nem volt nehéz, ugye? Mondom, állj szüleid elé ugyanazon nagyképűséggel, ahogy itt minket osztasz, és mondd meg nekik, hogy lehet terhes leszel.

Az meg nem lenézés, ha valaki azt mondta, hogy 14 véesen nem kellett volna szexelni. Nem lenézés, hanem egy történetesen helytálló vélemény.

Tudod, te voltál az, aki elkezdtél nagyképűen kiosztani másokat, akkor ezek után mit vársz?


A kérdésre a válasz: hogy az orvosi titoktartás helyzete most hogy van, azt nem tudom, de régebben 16 éves kor fölött semmit nem mondhatott el az orvos a szülőknek, 14-16 között pedig az ő jóindulatára volt bízva. Hogy most ez hogy van, bevallom, nem tudom. A jog elég gyakran változik. De ha elmész, biztos, hogy miután felírja neked a gyógyszert, nem fog anyukádnak telefonálgatni, hogy pletyózzon egy jót a kislányáról. Hanem ha tényleg csak szülői beleegyezésével vehetsz részt a szakrendelésén, akkor hazaküld, hogy gyere vissza anyukáddal. Nem fog csak úgy titokban telefonálgatni. 14 éves vagy, azaz jogilag korlátozottan cselekvőképes, megillet téged a szexuális önrendelkezés, így SZERINTEM szülői jóváhagyás nélkül is elmehetsz nőgyógyászhoz.

De én is azt mondom, hogy a legbölcsebb lenne, ha megbeszélnéd velük. Tudom, hogy mérgesek lesznek, meg égni fogsz előttük nagyon, de ha normálisak szüleid, persze, mérgesek lesznek, de becsülni fogják benned, hogy ilyen becsületes vagy!

Na és persze tényleg nem mindegy, hogy mikor veszed be azt a tablettát. Oké, hogy 72 órás, de minél közelebb vagy a 72. órához, annál kisebb hatásfokkal fog hatni!

2013. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:
100%
Simon, Nálad a pont:)
2013. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból látszik, hogy annyira gyerek vagy még. Senki nem tudja meg, váltsd ki a 72 órás tablettát amit már most kellene!!! Kórház, ügyelet stb...hétfőig várni...én tuti nem várnék...-.- Ezért is vagyok felelősségteljesebb 20 éves fiatal, 2 éve szedek fogamzásgátlót. 18 voltam mikor elvesztettem a szüzességem. Ahol te laksz ez a menő, hogy 14 évesen már basztok...ultra gáz :D De te tudod.
2013. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy hétfőn már csak kb 10-25%-os lesz a hatása???


Az esemény utáninál CSAK AZ IDŐ SZÁMÍT!!!

2013. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Ha orvoshoz nem is legalább a patikába menj el , de még MOST!!! Ha csak hétfőn mész el akkor 4x akkora lesz az esélye hogy teherbeesel, mintha most mész el.
2013. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
100%
Simon, tetszett ahogy megmondat a véleményedet és egyet is értek veled.
2013. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Simon

igazad van bár én nem éreztem bunkónak és nagyképűnek a hozzáállásomat.

Egyébként beszéltem, a szüleimmel dühösen bár de már be is vettem dél fele a gyógyszert (: köszönöm a segítséget.

2013. nov. 17. 21:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!