Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap lefeküdtem a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lefeküdtem a barátommal, de sajnos kiszakadt a gumi. :c most nagyon kétségbe vagyunk esve. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék , a barátom idősebb , csak az ő szüleire számíthatunk én képtelen vagyok itthon elmondani :( ha hétfőn bemegyek dokihoz , kérek nőgyógyászhoz beutalót abbol valahogyan megtudhatják a szüleim vagy van erre valami orvosi titoktartás ? 14/L

2013. nov. 16. 12:38
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
sajnos ilyenkor semmi :c hétfőn tudok reggel leghamarabb elmenni
2013. nov. 16. 12:52
 12/43 anonim ***** válasza:
95%

"ahol én lakom az a normális ha 12 évesen már nem vagy szűz.."

Nem kérlek.Ez sehol sem normális!!!

Ez teljesen abnormális és undorító!

2013. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
bocsánat akkor itt ez a 'természetes' vagy , hogyan fejezzem ki magam ? de lényeget érted..
2013. nov. 16. 12:57
 14/43 anonim ***** válasza:
86%
Igen értem.Undorító elkorcsosult a fiatalság körülötted te meg beálltál a sorba."Mert az menő"
2013. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

egyátalán nem menő.

1,5év után már el lehet gondolkozni , hogy megtudok ennyire bízni valakiben.

ráadásul 1. barátom :)

2013. nov. 16. 13:04
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Az addig oké.De 14 évesen akkor is csak egy gyerek vagy.Aki ráadásul fosik segítséget kérni.
2013. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim válasza:
93%
Ja, hogy ezen kattogunk, hogy Te 14 éves vagy. Ha ennyire felnőtt vagy, tartsd is el magad, menj el dolgozni.
2013. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

igen te egy angyal voltál kamaszként/tiniként !

sosem csináltál semmit csak tanultál , ettél , ittál és aludtál ! igaz ? :)

gyerek vagyok igen. sosem mondtam , hogy én hűde nagylány vagyok.. bocsánat , hogy meg mertem bízni egy másfél éves kapcsolatban.. -.- nemértem.. egy teljesen normális kérdést feltettem. igen kétségbe voltam/vagyok esve. elején korrekt válaszok jöttek. nemértem ha nem tudsz egy normális , korrekt választ írni ami olyan hangnemben van ami megüti az emberséges mércét akkor miért szólsz hozzá ?! neked biztosan makulátlan az életed !! irigyellek nagyon !!

2013. nov. 16. 13:34
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam egy angyal,de tudtam használni az agyam.

Másrészt azzal sincs baj,hogy megmertél bízni.Hanem az,hogy kicsi vagy még.

Én is akartam dugni 14 évesen de nem tettem.

Itt az a baj,hogy van egy oltári nagy probléma amit nem itt kéne megoldani.Parázol fosol de csak azt kaptad itt az elején amit tudsz.

Segítséget kell kérni és eseményutánit venni.

De ahogy látom ennyire már nem vagy érett és eszes.Ahelyett,hogy oda állnál anyukád elé és elmondanád.Felhívnátok egy magán nőgyógyászt aki már írná is fel neked és mehetnél megvenni.De nem itt sírsz,hogy jaj mi lesz.

Bizony jaj mi lesz ha késő lesz!

2013. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Ha kérsz nőgyógyászhoz beutalót,100% hogy nem tudják meg a szüleid,ha csak nem a kórházban dolgozik anyukád.:D
2013. nov. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!