Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap lefeküdtem a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lefeküdtem a barátommal, de sajnos kiszakadt a gumi. :c most nagyon kétségbe vagyunk esve. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék , a barátom idősebb , csak az ő szüleire számíthatunk én képtelen vagyok itthon elmondani :( ha hétfőn bemegyek dokihoz , kérek nőgyógyászhoz beutalót abbol valahogyan megtudhatják a szüleim vagy van erre valami orvosi titoktartás ? 14/L

2013. nov. 16. 12:38
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

elmegyek hétfőn dokihoz aki írni fog nekem beutalót , igen doki előtt is égni fog a pofám..

sajnos a szüleimnek képtelen vagyok elmondani de hogyha nem jön meg akkor úgyis elfogom tehát.. igen persze jobb lenne meg segítenének stb.

csak nehéz ezek után a szemükbe nézni.

2013. nov. 16. 13:43
 22/43 A kérdező kommentje:

Kedves In The Rain :3


köszike a lényegre törő választ !!

orvosnak elég annyit mondanom , hogy kérek nőgyógyászhoz beutalót sürgősen , vagy el kell mesélnem a történteket is ? :c

2013. nov. 16. 13:45
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz nehéz.Viszont jobb előre szólni és cselekedni,mint amikor terhes leszel.

Ne szarakodj már ember!Most kajak ilyenen izélsz.Nem mernék a szemükbe nézni...

Gratulálok.A szüleid.Oké,hogy haragudnának de legalább becsülnék benned,hogy eléjük mertél állni és elmondani mi a gond.

Tegnap történ.Hétfő meg holnap után lesz.Nem lenne jobb ma intézni és nem várni annyit?!

2013. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az ügyeletet telefonon, elmondod a problémád, lehet azt fogják mondani menj el ők is felírják, megpróbálod nem veszítesz semmit.

Nőgyógyászhoz meg nem kell beutaló, közvetlenü felhívod telefonon, akár kórházban nőgyógyászati rendelést (vagy ahol van) vagy az általad kiválasztott magándokit.

Viszont remélem tudod, hogy a tabletta fizetős történet, kb. 7000 Ft.

2013. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
79%
Majd a nőgyógyàsznak kell kicsit részletesebben mesélned.Biztos megkérdezi,hogy miért vagy ott,vagy hogy megvolt-e már az első,meg ilyenek..Tőlem is megkérdezte,hogy megvolt-e már a nászéjszaka.xD
2013. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
De am az orvosnak nem kell,elvileg ha nem ő a nőgyógyász,rá se kérdezhet a dologra,csak kérsz beutalót.
2013. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyon korrekt válasz volt !

Látod ?! Nem kell egyből lenézni a másikat. Az egy dolog , hogy kis 14éves vagyok de lehet velem normálisan , emberségesen is beszélni/ válaszolni nekem. köszönöm <3 :))

és teljesen igazad van ! még ma össze kell szednem magam , ha más nem akkor a barátom segít, nagyon szépen köszönöm a válaszokat !!

2013. nov. 16. 13:59
 28/43 A kérdező kommentje:
köszönöm ismét :) remélem , hogy kérhetem a beutalót sűrgősen.
2013. nov. 16. 14:00
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

De ügye azt tudod,hogy az 72 órás?

És eléggé telik az időd és hétfő ráadásul elég messze van még!

2013. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

negyed 9kor történt a dolog.

és hétfőn ha még eljutok nőgyógyászhoz is akkor már jó vagyok !! :/ nagyon remélem

2013. nov. 16. 14:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!