Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fogamzásgátló megzavarhatja a fejlődésemet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.A nődoki írta fel védekezésre és a pattanásos bőrömre.. Ez nem fog bezavarni a fejlődésembe? vagy akkor nem is írta volna fel nem?
2013. nov. 12. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

16 évesen nem szedj fogi gátlót

be fog zavarni a hormonon háztartásodba

2013. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha legalább két éve rendszeres a menzeszed, akkor a fejlődésedbe nem fog bekavarni. Ha nem, akkor bekavarhat... és van, akinél emiatt fejletlen marad a méh, később ezért nem tud egy gyermeket kihordani.


Kétféle nőgyógyász van...

Az egyik elküld laborba, kikérdez, megvizsgál, aztán felírja... ha ilyen írta fel, akkor viszonylag nyugodt lehetsz.


A másik az, aki csak rád néz, esetleg megkérdezi, milyet szeretnél, az ilyentől menekülj!

2013. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az már rendszeresnek mondható ha nem 28 napra jött meg hanem változó pl egyik hónapban 35 utána 40 megilyenek?
2013. nov. 12. 20:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, azt még nevezném rendszeresnek... Max akkor, ha már két éve stabilan így jön meg, és csak egyszer-kétszer fordult elő két napnál hosszabb eltérés.
2013. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem minden nőnek 28 napos a ciklusa

pl nekem is 30-31 napos

de van ismerősöm akinek 40 napos


szal nem az a lényeg h hány napos a ciklus hanem az h rendszeres e

2013. nov. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Claritasa: de azoknak gondolom nem 5 napos eltéréssel...
2013. nov. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát mivel már túl vannak a tinikoron sőt pár gyereken is így nem, nincs 5 napos eltérés :-)
2013. nov. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia már szeded? Van állandó kapcsolatod? Én 17 évesen kezdtem szedni és semmi bajom nem volt tőle.
2013. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia igen de most abba szeretném hagyni.. nagyon narancsbőrös lettem tőle. neked előtte rendszeres volt a menstruációd nem amikor elkezdted szedni?
2013. nov. 16. 11:03
 10/11 Vi Infant válasza:

Szia!

Szerintem mindenképpen kárt fog okozni a szervezetedben. Ha másban nem is, de a hormonháztartásodban mindenképp! Ha már szeded, minél előbb állj le vele! Utána normális, ha nem jön meg úgy a menszeszed, mint szokott. Ha nem hosszú ideje szeded, visszaáll.

16 évesen meg főleg ne szedd! Megzavarja a fejlődésedet!

Inkább használjatok gumit..

Ha akarod, privát üzenetben azt is kifejtem, hogy miért írta fel neked a drága nődoki.. -.-""

2013. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!