Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara fogamzásgátló tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara fogamzásgátló tényleg az első szem bevételétől már hat?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztatóba az van irva hogy ha a mesntruáció első napjától kezdődik a szedése akkor már azonnal hat a tabletta. Van valakinek ilyen tapasztalata? Ha már ezt irták a betegtájékoztatóba akkor csak igaz, de nekem ez elég fura
2013. nov. 12. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Mindegyikre ezt írják, de ne higgy neki... Szépen szedj be egy levéllel, és mikor megvolt a gyógyszerszünet (tehát kezdődik a második levél) na onnantól nyugodt lehetsz mert már véd :)
2013. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én 1hét szedés után szexeltem már,de nem volt belémélvezés. Én azt mondom jobb félni mint megijedni,szerintem az 1.levél végéig ne élvezzen beléd se a párod,és akkor nem lesz gond.Biztos,ami tuti :)
2013. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy ne higgy nekik? :D Ha az van ráírva, véd.

A többi meg csak folyosói pletyka.

Egyébként meg ha nem hiszed el, maximum védekezel tovább... Mást nem lehet mondani.

2013. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen véd és ez így van.

Beleírnak a tájékoztatóba mindent, hogy mennyi minden hatása lehet, hogy még véletlenül se lehessen őket beperelni, hogy bármit nem írtak le. Akkor miért pont egy ilyen alapvető dologról írnának valótlanságokat?

De mindenki addig alkalmaz kiegészítő védekezést mellette, ameddig akar.

2013. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!