Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eggyütt voltam a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eggyütt voltam a barátommal, és kiszakadt az óvszer. Mit gondoltok, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Nem ment el, azt mondja közel sem járt hozzá, és a menstruáciom 21.-dik napján történt, ami tudtommal nem termékeny időszak.

De rettenetesen félek :S Ez úgy 10 órája történt, holnap érdemes lenne a 72 órás tabletta? Nagyon nem szeretném bevenni, mert tudom hogy felborítana, és az most egézésgügyi okok miatt nagyon-nagyon nem hiányozna...

De a babát semmikép sem tarthatnám meg, az abortuszra meg gondolni sem szeretek...

Mekkora az esély, hogy teherbe estem?


2009. nov. 15. 14:27
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, neked is jó hétvégét! :)

Az én jó hétvégém már azért rendesen el van intézve :D

2009. nov. 15. 15:29
 32/34 anonim ***** válasza:

Azt gondolom. :S

De remélem, tudtunk segíteni!

2009. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Hát, mindenképp több információ birtokában vagyok, köszönöm!
2009. nov. 15. 15:35
 34/34 anonim válasza:
Mindenképp vegyél be 72órásat, nem játék
2009. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!