Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eggyütt voltam a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eggyütt voltam a barátommal, és kiszakadt az óvszer. Mit gondoltok, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Nem ment el, azt mondja közel sem járt hozzá, és a menstruáciom 21.-dik napján történt, ami tudtommal nem termékeny időszak.

De rettenetesen félek :S Ez úgy 10 órája történt, holnap érdemes lenne a 72 órás tabletta? Nagyon nem szeretném bevenni, mert tudom hogy felborítana, és az most egézésgügyi okok miatt nagyon-nagyon nem hiányozna...

De a babát semmikép sem tarthatnám meg, az abortuszra meg gondolni sem szeretek...

Mekkora az esély, hogy teherbe estem?


2009. nov. 15. 14:27
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Egyéb hormonális problémák miatt nem szeretném bevenni, ne is ajánlott számomra...

Annyit még hozzátennék, ha számít, hogy utána kimostam magam, bár gondolom nem tul profi módon...

2009. nov. 15. 14:49
 12/34 anonim ***** válasza:
jaj, ne mondd már, h csak akkor áll fent az esély, ha " tisztességesen belédélveznek "??? ezt a marhasagot honnan szedted??? kerdezőnek pedig, most mit akarsz hallani tőlünk, " nem baj lanyom, nem vagy terhes "?? vagy mit?? persze, igy egyszerubb, mert nem kell elmenni nőgyogyaszhoz, meg mert az okosok azt mondják, h " mindent felborit ". hiaba ugatok itt neked, h en mar vettem be ilyet, és SEMMI BAJOM NEM LETT??????
2009. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

14:53 az arra vonatkozott, miszerint egy sperma napokig is életben tud maradni a szervezetben.

Kicsit gondolkozz, mielőtt kezded osztani az észt! Egy előváladéknyi sperma hogy napokig egy számára kedvezőtlen közegben életben maradjon, majd odakússzon a petesejthez és megtermékenyítse, jobb ha tudod, a lehetetlen határát súrolja.

2009. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Ja, és az egyes szervezetek nagyon különböző módon viszonyulhatnak a hormonális készítményekhez. Lehet, hogy neked semmi bajod nem lett, de másnak igenis lehet! Ezt próbáld megérteni, okoska!
2009. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Ismételten kösz a választ.

Nem azt akarom hallani, (vagyis hát dehogynem...), egyszerűen csak az eséylekre vagyok kíváncsi, és elég eltérőek a vélemények, tapasztalatok.

Az, hogy Neked semmi bajod nem lett, nem jelent semmit, mint írtam nekem egyéb problémák miatt fokozottan káros lehet, antibébi tablettát sem szedhetek. Holnap felhivom a nődokit, és megkérdezem ez milyen szinten érvényes a 72 órásra.

2009. nov. 15. 15:02
 16/34 anonim ***** válasza:
nem vok okoska. te hiszed magadrol h az vagy. és mégis mire esküdnél, h nem lehet igy terhes vki? tudod, sok mindent láttam, hallottam már. eü-s környezetben nőttem fel. és nem tom ki beszél hülyeségeket, ha te irsz olyat, h akkor áll fenn KISSÉ a veszélye, ha tisztességesen beleélveznek vkibe. te nagyon nem vagy képben.. akkor áll fenn NAGYON NAGY VALÓSZINŰSÉGGEL. és hallottál már a spontán peteérésről?? :)
2009. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
hat, akkor jó idegeskedést.. segiteni akartam.
2009. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
14:58, köszönöm Neked is :)
2009. nov. 15. 15:04
 19/34 anonim ***** válasza:
az a baj az emberekkel, h azt fogadják el, amivel egyetértenek, és nem azzal, ami igaz.
2009. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

15:03-as okoska!

Ha eü-s környezetben nőttél fel - és kicsit oda is figyeltél a dolgokra - nyilván tudod, hogy a spontán peteérésnek mekkora a valószínűsége. Ebben a korban hozzávetőlegesen 1% alatti. Annak mi a valószínűsége, hogy az előváladéktól valaki terhes lesz? 1-2%, vagy az alatti. A spermák hány százaléka éli túl a méhben töltött első napot? Bőven 10% alatti. Ezt a hármat szorozd össze, és kiderül, hogy kb hány % esélye van, hogy teherbe esett. Nekem 0,002% jött ki. Ez nálam bőven az esélytelen kategória.

Na meg tanulj meg olvasni, illetve fejleszd a szövegértésedet! Az, miszerint csak akkor van veszély, ha tisztességesen beleélvezett, arra az állításra vonatkozott, miszerint a spermák napokig is túlélhetik a méhben. Erre mondtam, hogy igen, ha tisztességesen beleélvez, és megfelelő számú sperma bejut, akkor van egy nagyon kicsi esély arra, hogy napokig életben maradjon odabent.

Előbb olvass, aztán értelmezz, végül utána ugass bele, kedves eü-s okoska!

2009. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!