Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eggyütt voltam a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eggyütt voltam a barátommal, és kiszakadt az óvszer. Mit gondoltok, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Nem ment el, azt mondja közel sem járt hozzá, és a menstruáciom 21.-dik napján történt, ami tudtommal nem termékeny időszak.

De rettenetesen félek :S Ez úgy 10 órája történt, holnap érdemes lenne a 72 órás tabletta? Nagyon nem szeretném bevenni, mert tudom hogy felborítana, és az most egézésgügyi okok miatt nagyon-nagyon nem hiányozna...

De a babát semmikép sem tarthatnám meg, az abortuszra meg gondolni sem szeretek...

Mekkora az esély, hogy teherbe estem?


2009. nov. 15. 14:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Időben észrevettétek? Akkor legfeljebb kis előváladéka lehetett, ami oké, tartalmazHAT spermiumot kis mennyiségben, de azt talán még a kiszakadt gumi is visszatartotta. Reális esélye nincs, hogy teherbe estél. De ha megnyugtat, holnap keress fel egy nőgyógyászt!

2009. nov. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sajnos a gumi teljesen felrepedt, így biztos, hogy nem tartott vissza semmit. Viszont legalább eléggé hamar /max 2 perc, de ennél szerintem kevesebb/ észrevettük. Arra hajlok, hogy mivel nem termékeny napon voltam nem veszek 72órásat, de két hét mulva csinálok egy tesztet az biztos. Szerintetek jól döntöttem?

2009. nov. 15. 14:36
 3/34 anonim ***** válasza:
esetleg a ciklusod 21. napján. nem esel teherbe ne aggódj.
2009. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
nem igaz ez a ciklusos cucc. barmikor teherbeeshetsz. különben mindenki naptármódszerrel védekezne, és nem költene drága tablettákra, nem gondolod? amugy sztem nagyon is megvan az esélye, még akkor is, ha " csak " előváladék volt, mert ugye, abban is lehetnek életképes spermium. ami pl. eljut a petevezetékbe, és te hiaba vagy úgymond " terméketlen időszakodban ", az ott napokig is elél. és akkor már nem leszel " védett ". sztem 72 oras tabi, mindenkepp. ne aggodj, semmi végzeteset nem fog okozni, mar van vele tapasztalatom.
2009. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Ja, igen, ugy gondoltam :$ :)

Köszönöm a választ!

Lehet, hogy butaság de kicsit megnyugtat.

2009. nov. 15. 14:40
 6/34 A kérdező kommentje:

Hu, az utolso nem.

Mostmár akkor nemtudom mit tegyek.

2009. nov. 15. 14:41
 7/34 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elélhet, akár napokig is, de ennek akkor van szerepe, ha peteérés előtt történik, nem? Ha utána, akkor a következőig már cask nem húzza ki.
2009. nov. 15. 14:43
 8/34 anonim ***** válasza:
lehet h spontan peteérésed volt. nezd, barmi meglehet, egy nő barmikor teherbeeshet. ha félsz, akkor inkabb vegyél be egy 72 orásat. vagy ha netán mégis baj lesz, az még drágább, és lélekölőbb lesz.. nem?
2009. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Most komolyan aszerint döntesz, hogy mit mondanak neked egy anonim oldalon?


Amúgy én mindenképpen a 72 órás tabira voksolok.

2009. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Figyelj! A biológiában sokminden lehet, sokminden megtörténhet, csak nem mindegy, hogy milyen valószínűséggel. Azon a napon gyakorlatilag nulla az esélye, hogy megtermékenyülj, és olyankor a szervezet, a hüvely kémhatása sem kedvez a megtermékenyülésnek. Lehet persze, elélhet addig egy spermium, na de ha jutott is beléd pár darab, gondolj bele, azok egyrészt szinte be se jutottak a méhbe, másrészt abból a pár darabból gyakorlatilag nulla az esélye, hogy akárcsak egy is életben maradjon peteérésig ÉS megtermékenyítse azt. Olyankor áll fel kissé a veszélye, hogy élő sperma marad benned, amikor tisztességesen belédélveznek.

Szóval ne aggódj!

Egyébként jófej ari csaj vagy, szívesen járnék veled! ;)

2009. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!