Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eggyütt voltam a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eggyütt voltam a barátommal, és kiszakadt az óvszer. Mit gondoltok, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Nem ment el, azt mondja közel sem járt hozzá, és a menstruáciom 21.-dik napján történt, ami tudtommal nem termékeny időszak.

De rettenetesen félek :S Ez úgy 10 órája történt, holnap érdemes lenne a 72 órás tabletta? Nagyon nem szeretném bevenni, mert tudom hogy felborítana, és az most egézésgügyi okok miatt nagyon-nagyon nem hiányozna...

De a babát semmikép sem tarthatnám meg, az abortuszra meg gondolni sem szeretek...

Mekkora az esély, hogy teherbe estem?


2009. nov. 15. 14:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
14:58 vagyok, nagyon szívesen, és nem mellékesen biosztanár vagyok, tisztában vagyok az anatómiával meg az egyes dolgoknak a valószínűségével is. Szóval én úgy gondolom, ha valaminek ilyen kicsi az esélye, akkor attól nem kell tartani, szinte lehetetlen hogy terhes legyél.
2009. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
15:09, én elfogadom a nekem nem tetsző választ is, az miért baj ha érdeklődök még mellé? Tudom, hogy van rá esély, hidd el, izgulok is rendesen, de próbálom nem túlstresszelni, hogy legalább az ideg ne hasson a menstruációmra... :(
2009. nov. 15. 15:12
 23/34 anonim ***** válasza:
örvendek, nekem meg a fél családom egészségügyis, orvosok, és nővérek, és azért tudok egy s mást.
2009. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
ja, és még vmi. engem valahogy nem nyugtat meg, h 100 nőből 35 esik teherbe megszakitásos módszerrel. de ok, te csak biztasd a fiatalokat a felelőtlenségre, meg irogasd az esélyeket.
2009. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Ja, és ha az életkorom befolyásol valamit, 18 vagyok.

Illetve másfél jónap híján annyi, de 16 fölött adnak tablettát ha jóltudom, igaz?

15:11, köszönöm szépen, ez megnyugtat kicsit, ami azért jó önmagában is!

2009. nov. 15. 15:16
 26/34 anonim ***** válasza:

Attól, mert a fél családod egészségügyis, még lehetsz buta. Ennek most szép jelét adtad itt.

Lehet, hogy 100 nőből 35 teherbe esik megszakításos módszerrel, de OLVASD MÁR EL és ÉRTELMEZD a leírtakat, te szerencsétlen! A terméketlen periódusban, a menet felénél kiszakadt gumi nem ugyanaz, mint a hagyományos megszakított közösülés. Lehet, hogy ott 35% az arány, de itt nem.

Amihez meg nem értesz, ne szólj hozzá! De mielőtt bármit írsz , szépen kérlek, értelmezd a kérdést, amire válaszolsz!

2009. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj egy nőgyógyásszal, ha az jobban megnyugtat! Ahogy látom, ide elég sok féltudású egyén ír, aki attól, mert anyuci betegtologató volt, azt hiszi, hogy ő máris orvosprofesszor...
2009. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Beszélni fogok eggyel minél hamarabb.

Statisztikailag tudom, hogy írtó kicsi, szinte nulla az esély, de azt is, hogy csak szinte...

Amugy az a 35, az a Pearl-index, ami nem azt jelenti hogy 100ból 35x esnek teherbe, hanem, hogy 35 nőből akik egy éven keresztül (!) használják, 35-en, ha én jóltudom.

2009. nov. 15. 15:25
 29/34 A kérdező kommentje:
*elnézést, 100 nőből
2009. nov. 15. 15:26
 30/34 anonim ***** válasza:

Igen, ha mindannyian rendszeresen alkalmazzák a módszert. Nyilván egyszeri alkalmakkor az esély nem 35%, messze nem annyi. Csak ugye vannak itt olyan emberek, akik hallanak valahol egy számot, aztán előhozakodnak vele anélkül, hogy tudnák, mire vonatkozik...

Egyébként jó hétvégét!

Szimpi vagy! :P

2009. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!