Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mi? Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A segitsegeteket kernem.


Eletemben eloszor szedek fogamzasgatlot, most fejeztem be a 2. levelet. Meg volt 3 tabletta,amikor megjott, de nem a megszokott erossegu es szinu a verzes...az idotartam viszont 5 nap.


A parom ketszer belememvezett, az elso level befejezeset koveto idoszakban.

1) eppen menstrualtam,az elozo havi tabletta utani 7 napos szunet alatt. Ekkor elvileg nem eshetek teherbe

2) A 2. level megkezdesenek a napjan



Kozben voltam vervetelen is, mert ez most csak egy kezdetleges tabletta. Vissza kell mennem az orvoshoz, hogy felirja az ujat.


Ha terhes lennek,akkor azt a vervetel kimutatna, nem? A dolgot neheziti,hogy kulfoldon vagyok, es nem ertek mindent.


Normalis,hgy hamarabb jott meg, van aggodalomra okom?


Koszonom a segitokesz valaszokat.



2013. okt. 27. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Szeded rendesen?

Nem hagytál ki egyet sem?

1 levél végéig kiegészítő védekezés kell

2013. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,szedem rendesen. Egyetlen egy sem maradt ki, a parom mindig megszakitja, ketszer viszont kicsit lassabb volt a kelletenel..
2013. okt. 27. 12:51
 3/9 A kérdező kommentje:

...de mindket alkalom az elso level vege utan volt


A vervetel eredmenyen mit kell nezni? Franciaul van

2013. okt. 27. 12:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi van ráírva? :D
2013. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

analyse de sang

Hematologie

Numeration Globulaire


Ezutan jonnek az ertekek

Leucocytes

Hématites

Hémoglobine

Hématocrite

T.C.M.Hb

Volume globulaire moyen

C.C.M.Hb (2)


PLAQUETTES (2)


FORMULE LEUCUCYTAIRE


Polynucléaires neutrophiles


stb,stb,stb; mellette az ertekekkel,es h mennyinek kellene lenni. Minden jo


masodik oldal:

BIOCHIMIE


GLYCEMIE5enzymatque Hexokinase, ROCHE Diagnostics)


CHOLESTEROL TOTAL

colorimétrie enzymatique


TRIGLYCERIDES

spectrophotométrie


es ezek mellett is az ertekek,mindennek megfelelek


Majd megyek az orvoshoz is,de csak a jovo hetre kaptam randevut

2013. okt. 27. 13:19
 6/9 A kérdező kommentje:
A vervetel kb egy hete keszult. Mennyi ido utan mutatja ki a terhesseget?
2013. okt. 27. 13:26
 7/9 A kérdező kommentje:
varom a valaszokat az eredeti kerdesre is, koszonom!
2013. okt. 27. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy terhes vagy.

Amúgy a gyógyszer melletti vérzés nem menstruációs vérzés, hanem megvonásos vérzés. Ami általában kevesebb vérzéssel jár és akár rövidebb ideig is tart, mint a menstruációs vérzés.

És van, akinek a hormonok, illetve ha nem megfelelő a gyógyszer, akkor az zavart okoz a vérzésben. Vagyis vérezget egész hónapban, vagy előbb jön meg vagy később jön meg a vérzése, vagy egyáltalán meg sem jön. De nem azért, mert terhes, hanem mert nem megfelelő a gyógyszer.

Amúgy egy sima vérvétel nem mutatja ki a terhességet. Ahhoz HCG hormont kell nézni, ugyanis annak a szintje mutatja a terhességet. A terhességi teszt is azon az elven működik.

A terhességi teszt amúgy a sikeres aktust követő 14. nap körül mutathat eredményt, de abban az esetben, ha az egy érzékeny teszt. Ha nem az, akkor csak később.

És hogy neked mikor volt ez az aktus? Már ha terhes vagy egyáltalán? Ki tudja? Akkor érdemes amúgy minden esetben tesztet csinálni, ha valakinek kimarad a vérzése. Ugyanis akkor már elvben megvan a sikeres aktust követő 14 nap bőven. És már egy kevésbé érzékeny teszt is mutat eredményt. De hát neked megvolt a vérzésed, így nincs miről beszélni.

Szerintem nem vagy terhes, csak bezavart a gyógyszer.

2013. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, ment a zold gomb!
2013. okt. 27. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!