Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert nem jo vele? Kilenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jo vele? Kilenc eves koromtol kb, lannyokkal foglalkozom, de magam is lany vagyok

Figyelt kérdés

Tul vagyok mar ket hosszu kapcsolaton egy masfel ev,es egy eves kapcsolaton(lannyal).Most jelenleg egy ferfival elek együtt,de nem jo vele a közös együttlet.

Miert?17 eves vagyok.. Egyszersem izgultam meg fel ferfira..Miert?


2009. nov. 12. 17:08
 1/10 kolosszus22 ***** válasza:
92%

Talán mert leszbikus vagy?

Soha nem vonzódtál a férfiakhoz, akkor most nem értem miért egy férfivel vagy?

22/F

2009. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Véleményen az ,hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni...a leírtak alapján pedig én arra következtetek,hogy te az azonos neműekhez vonzódsz tehát lezbikus vagy ezért nem igazán értem,hogy most miért egy férfival élsz együtt ha már volt elötte 2 barátnőd..
2009. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazabol en sem tudom miert vagyok együtt vele,allandoan idegesit a jelenlete,5 percnel tovabb nem tudok vele maradni egy környezetben:( En tudom magamrol hogy leszbikus vagyok,de ezt nem lehet megvaltoztatni valahogy?Nincs erre valami tableta,vagy gyogymod?
2009. nov. 12. 17:54
 4/10 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Nincs, annak születtél, ez van. Heteroból sem lehet meleget csinálni és fordítva sem megy. Tényleg nem értem, egyáltalán, hogy jöttél vele össze, ha nem is érdekel.

Szakíts minél előbb, mert csak a "barátodnak" lesz rosszabb, hogy feleslegesen fecsérli rád az idejét, amikor találhatna egy normális lányt!

22/F

2009. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a tablettát ugye nem gondoltad komolyan...? :) Természetesen ezen nem lehet változtatani. Fogadd el magad annak, ami vagy. Két egyszerű okból:

1. Becsapod azt, akivel vagy, megfosztod attól, hogy olyasvalakit találjon, aki szereti őt.

2. Becsapod magadat is, és megakadályozod, hogy valaha is boldog legyél.

2009. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A mai vilgban mar szinte mindenre talatak megoldast a tudosok,orvosok..erre is kene valamit :D

De nem ertem miert en..

2009. nov. 12. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:
kamuszagú
2009. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
unatkozunk?unatkozunk?ha igaz amit írsz akkor a gyógymód hogy beveszel 10 csomag fájdalomcsillapítót (fél óra alatt ha lehet)utána érezheted is azonnal a változást sok sikert!!!
2009. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem ertem,miert lenne kamu..sajna ez a helyzet all fent jelenleg :(
2009. nov. 14. 11:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Tégy belátásod szerint.
2010. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!