Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem kellenék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem kellenék neki, mégis besérült, hogy nem foglalkozom vele, miért van ez? ( Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány a munkahelyemen, én nem foglalkozok vele, nem köszönök neki, igazándiból nem is nézek rá. PEDIG EGÉSZ JÓ NŐ, SOK SRÁC ODAVAN ÉRTE, DE ÉN AZ ILYET CSAK DISZKO KURVÁNAK HÍVOM. Szóval nem az esetem,és én sem kellenék neki az biztos. Mégis ki van akadva rám meg egy pár srácra, hogy nem foglalkozunk vele. miért van ez? Nem elég neki az a sok kan aki kurogatja, miért kell a mi elismerésünk is?
2011. jún. 3. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő az a típus lehet, aki nehezen viseli ha netán nincs mindenki hasra esve tőle.
2011. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Az a lány/nő, aki ennyire csak a külsőségekre ad, annak nincs önbizalma és ezzel szeretné ezt leplezni.

Akinek az önbizalma nem belülről fakad, az azért, hogy megpróbálja ezt kívülről pótolni (a kintről jövő elismerésekkel) az felvesz olyan külsőségeket, ami a "nagyközönségnek" bejön. Amire kap megerősítést.

Nem az számít, hogy attól kapja, aki neki is tetszik. Itt az számít, hogy minél több legyen.


És ha Te ebbe a körbe nem szállsz be, akkor bizony ki fogja kényszeríteni, ha pedig még így sem állsz be a körbe, akkor hadjáratot indít majd ellened :)

persze ez nem halálos, de kellemetlen hosszú távon.

Egyik nap dicsérd meg a fülbevalóját és el van intézve :D

2011. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egész életemben utáltam az ilyet.
2011. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21:47 hülyeséget mondasz. Ez nem önbizalom és nem önbizalom. Az ilyen egyszerűen azt szereti ha mindenki csúszik mászik előtte mert ő olyan szép...
2011. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a sz@rt jelent a besérülni szó?
2011. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
besértődni.
2011. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Ezt ilyen formában még nem hallottam!

Mellesleg, hogy a kérdésedre is válaszoljak, azért mert az ilyen nők azt hiszik, hogy mindenkinek tetszenek, és most ezt furcsálja, hogy nem rajongod körül és nem dugod meg az ebédszünetben!

Mellesleg úgy vezsem észre, hogy téged is érdekelhet a csaj!

2011. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom, lehet lepotoztok, de egy koszones nem a vilagvege, ennyit azer kellene. Ez meg nem korberajongas, lehet, csak ez a baja, hogy semmibe veszed. Nem kell hasraesni elotte, de ugy gondolom, mindenkit emberszamba kell venni, meg az utcso ribit is. Ha mar egyutt dolgoztok, egy szarazon odadobott szia- t megerdemelne o is, ha tobbet nem is.
2011. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

21:49


Ugyanazt írtad, amit én a végén. Ugyanis az a LÁTSZAT.

Gondoltam adok hozzá egy pár sorban összefoglalt magyarázatot.

De biztos igazad van és én beszélek hülyeséget.....

2011. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!