Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, ha többet foglalkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha többet foglalkozom ezzel az oldallal, mint a barátommal?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 15:11
1 2
 1/11 Zul'Jin ***** válasza:
100%
Bajnak nem baj. Maximum baszatlan kis picsuci leszel. De aztán nehogy kiakadj és sírj itt vagy bárhol, ha a pasid meg elmerül a WoW-ban, vagy valami hasonlóban!
2011. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
100%
időben többet vagy minőségben többet? mert nem mind1...
2011. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát itt nézegetek kérdéseket, sokszor csak bambulok, és ha a barátom hív nincs kedvem menni nagyon sehová. Nem Vele van a baj, mert őt nagyon szeretem, csak most nincs kedvem hozzá, meg semmihez vele... (mármint Ahhoz)
2011. szept. 19. 15:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked baj lenne, ha a párod többet foglalkozna bármivel mint Veled? Szerintem igen... Ha meg nem, nem is szereted őt igazán! És akkor nem is értem, hogy miért vagytok még együtt.
2011. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 napietus ***** válasza:
hát, ha már a gyk is jobban leköt, mint a barátod, az elég gáz szerintem. ezt az oldalt az ember ált. unalmában látogatja ill. (mint én is) lazítás képpen. nem egy program alternatívája.
2011. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert szeretjük egymást.. :$ csak most épp nem vagyok a helyzet magaslatán..
2011. szept. 19. 15:23
 7/11 anonim ***** válasza:
istenem....
2011. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
fejtsd ki kérlek!
2011. szept. 19. 16:15
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, baj... mindennemű függőség baj, de ha emellett már a szerelmed is elhanyagolod, akkor még nagyobb baj
2011. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olykor nekem sincs kedvem semmihez. Nem lehet, hogy csak rossz hangulatod van, és ennyi?
2011. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!