Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak engem idegesit a felelőtl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesit a felelőtlenség? Az, h nem tudnak az emberek a 21. szazadban normalisan védekezni?

Figyelt kérdés
mintha a középkorban lennénk, és sokan csak a megszakitasos " módszert " ismerik. ha azt irom, h tabi, akkor lepontoznak, h jaj, mert az egészségtelen, stb. de akkor h képes vki ennyire a véletlenre bizni? vagy van aki tenyleg vakon megbizik a naptarmodszerben? meg sokszor még abban sem, hanem csak a megszakitasban?
2009. nov. 11. 00:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Te vagy a szánalmas, ha azt hiszed ettől a kérdéstől majd észhez térnek :D

Naivka. Vajon hány ilyen téma volt itt, gondolj bele :D

De próbálkozz csak. Garantáltan itt öregszel meg a gép elött :DDD

2009. nov. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nem is ezzel a kérdéssel akarom megvaltani. csak véleményekre voltam kivancsi. ha nem akarsz, nem kell irni.
2009. nov. 11. 00:47
 13/20 anonim ***** válasza:
Na, már ketten vagyunk itt ilyen hülyék, akik szépen, lassan meg akarják váltani a világot. Természetesen nem egyedül. Ennek ugye van célja, még kicsit ehetőbb is, mint az önjelölt freudocskák beszólogatásának.
2009. nov. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nem ertem, h miert baj, h en legalabb megprobalok segiteni. esetleg azok szemét felnyitni, akik még nem követtek el butaságot e téren.. próbálkozni csak szabad, ha mar szerencsétleneket senki se vilagositja fel. azzal nem sokra megyunk, ha csak szidjuk őket. nem?
2009. nov. 11. 01:00
 15/20 anonim ***** válasza:

Aki ezt az oldalt olvassa, az hidd el tisztába van mert 100000000000000000000000 kérdés ilyenekről szól.

Ők szimplán csak hülyék, mert nem birják felfogni.

Nem kell ezt túlidealizálni.

Nah, de már pajtás is van a köv 100 évre :D


pápá

2009. nov. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

énis mindenhova beírom, már szinte cinikusan hogy mekkora felelőtlenség, sokszor leugatnak h miért kell leb@szni a kérdezőt.

hát na miért? én a kezdetekben még rendes voltam. de amikor aztlátom h mindennap 2 ilyen kérdés is van h nem védekeztünk, lehetek e terhes, hát komolyan már a falat kaparom.

hihetetklen h ez télleg a 21. század, de ekkora észlények vannak a világon, mint aki mais beírta h a párommal peteéréskor szexeltünk megszakítással, ésmost nemjön neki meg, lehet e terhes.

hát bazz, vágja h peteérése van, vágja h a megszakítás nem védekezés, de azért megteszi, aztán meg itt kérdez.

és onnan gondolom h vágja h az nem védekezés, mivel akkor a kérdése sem így szólt volna.

nagyon sokan tudják, h ez nem védekezés, és lehetnek terhesek, itt nem a tudatlanságról van szó. hanem a felelőtlenségről. h tudja, de mégis megteszi. és később sír rajta. ez nem másnak a jele, mint az éretlenségnek. ezért nemkéne ilyen korán elkezdeni a szexuális életet, mert itt minden 2. kérdésből lejön, hogy az illető még éretlen hozzá.

mert azthiszik hogyha megnőtt a mellük, és menstruálnak, és van egy pasijuk akkor ők már érettek és készen állnak a szexre. hát a nagy péniszt állnak készen. agyilag még sehol sincsenek hozzá.

2009. nov. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
igen, igen, igazad van. én is igy gondolom. de pl. olyat is olvastam, h amikor vki azt irta, h ő 20 évesen még szűz, akkor egy 13-14 éves korában szüzességét elvesztett csaj beirta neki, h egy csomó érdekes dologrol maradt le, vagy vmi ilyesmit. na, azon is total kiakadtam. meg a masik, h az orvostol félnek, de a szextől nem.
2009. nov. 11. 01:15
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A tanáromat tudnám idézni...

"A kis tizenéves lánykák olyan ruhában meg úgy kisminkelve járkálnak, hogy az szinte minden férfinak kihívás. De ők ezt még nem értik, csak látják hogy ez a divat, a trend, követik, és csodálkoznak ha az utcasarkon egy nagydarab elkapja és megb*ssza őket."

Amíg ezt az állítást igaznak látjuk, addig nincs értelme felelősségteljes gondolkodásról beszélni. éretlenek.

Én is csináltam a "hopp, kikapom" módszert, de az túl sok fejfájással járt... :D

Nem jó kockáztatni, és egy normál párkapcsolatban pedig túl stresszes az ilyesmi...

Lehet hogy a párkapcsolatok minőségével van a baj...

Túl sok az egyéjszakás... :(

2009. nov. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
engem is nagyon idegesít. de ettől még nem fognak sajnos a fiatalok többet tudni, mert nem fogják beléjük sulykolni a szüleik hogy ez és ez van, ha már szexelsz védekezz. sajnos a magyar felnőtt társadalom prüdériájának (jaj a szex az tabutéma a gyerekkel) köszönhető a sok tudatlan tini. 20L
2009. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem csak téged idegesit, vagyis nem is hogy idegesit, mert végül is mi közöm ahhoz, hogy a 13 meg 14éves kis pi.csák mit csinálnak...söt sztem még a 15-16éves lányoknak is korai a szex, mert fogalmuk sincs róla h kell védekezni, ök csak az élvezeti részre gondolnak és arra, h 14évesen nem ciki szüznek lenni?? na ilyen kérdésektöl a hideg ráz!mi az h ciki?? és mi az h 14éves kis csitrik tesznek fel ilyen kérdést?!Egy nap 1000olyan kérdés van h elszakadt a gumi most mi lesz? terhes vagyok?A gumi csak ugy magától nem szakad el ha normálisan van használva, de ök felelötlenek, és felelötlenül használják, ha egyátalán használnak!Az eseményutáni tablettával ugy dobálóznak mintha az csak valami kis semmiség lenne, és azzal nem is számolnak h mennyi hormont tartalmaz és lehet fél évre teljes mértékig felborul a hormonháztartásuk! A lényeg h egyátalán nem értem a mai fiatalságot, de azt hiszem nem is szeretném öket megérteni!
2009. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!