Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak engem idegesit a felelőtl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesit a felelőtlenség? Az, h nem tudnak az emberek a 21. szazadban normalisan védekezni?

Figyelt kérdés
mintha a középkorban lennénk, és sokan csak a megszakitasos " módszert " ismerik. ha azt irom, h tabi, akkor lepontoznak, h jaj, mert az egészségtelen, stb. de akkor h képes vki ennyire a véletlenre bizni? vagy van aki tenyleg vakon megbizik a naptarmodszerben? meg sokszor még abban sem, hanem csak a megszakitasban?
2009. nov. 11. 00:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít,na meg a tudatlanság is,aki nem tud semmit a szexről(tényleg semmit,azt se hogy hogy lehet terhes) mégis napi szinten lefekszik 1 sráccal. De ez van ilyenek vagyunk mi tinik sajnos,persze vannak kivételek:P

17/L

2009. nov. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hat igen, de akkor nem kellene még szexelni, nem? én nem tudnék ilyen nyugodtan ülni otthon, ölbetett kézzel, ha ilyen módon védekeznék. de orvoshoz persze, nem akar elmenni..
2009. nov. 11. 00:35
 3/20 anonim ***** válasza:
És ez téged miért idegesit? Mindenkinek saját szoc gondja, hogy mit csinál.
2009. nov. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
igen, sajat szoc gondja, de ha megtehetem, akkor már megpróbálom vmilyen szinten megakadalyozni, h annyi abortusz legyen.. csak felelőtlenség miatt.
2009. nov. 11. 00:39
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Nah, azért ovatosan.

Én pl nem tudok tabit szedni, páromat gumi idegesiti. De: nálunk nem lenne gond a gyerek. Ennyi.És a mi tudatos döntésünk volt a megszakitásos módszer.

Nem kell mindenkit leugatni.

2009. nov. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hja értem.

Ujabb fecske aki megváltja a világot. Szuszaaaa. Aludj inkább vagy dugj te is.

2009. nov. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ok, ha nem gond a gyerek, akkor ok. de nem is rolatok volt szó, hanem a felelőtlen tinikről.. akiknek eszük ágában sincs elmenni se orvoshoz, se semmi, és csak igy " védekeznek ".
2009. nov. 11. 00:41
 8/20 A kérdező kommentje:
kösz, én nem szoktam d.gni, csak szeretkezni, de amugyha annyira kivancsi vagy, ma mar megvolt. ha nem akarsz, vagy nem tudsz értelmes valaszokat adni, akkor inkabb menj alukalni. nem megvaltani akarom a vilagot, de azért mégis.. szanalmas.
2009. nov. 11. 00:42
 9/20 anonim ***** válasza:
kérdésedben a tini szót nem vélem felfedezni.
2009. nov. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nem jóra vezet, ha az ember ennyire mások dolgával törődik, mint te. talán valami döglött kutya lehet ott elásva a te házad táján, és akkor már inkább a másoké, nemde? :)
2009. nov. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!