Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez felelőtlenség?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez felelőtlenség? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Abba kell hagynom a fogamzásgátló szedését és a párom csak a megszakításos módszerrel védekezne. Mondtam neki h ettől lehet baba ugye te is tudod. Nem is lenne baj de ne vagyunk abba a helyzetbe h összehozzunk egy csemetét. Mit csináljak? Mennyi az esélye h teherbe esek így? Nem tudom h a párom felelőtlen vagy a sorsra akarja bízni a dolgot.
2011. ápr. 19. 18:15
1 2
 1/11 Helloittvagyok ***** válasza:
100%
Nagyon sok az esélyed,és ha nem tudtok felnevelni egy babát,akkor ne engedd,hogy ilyen felelőtlenül szexeljetek.Beszéldd meg vele,de nagyon komolyan.
2011. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az esélye. Felelőtlenség.
2011. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen sajnos megeshet, hogy terhes leszel, ha nem vigyàztok eléggé. Viszont, ha rendszeres a menszeszed, akkor talàn meg lehet óvni.
2011. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 napietus ***** válasza:
100%
igen, az, és igen, nagy az esélye. a megszakításos módszert az orosz ruletthez tudnám hasonlítani...
2011. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő könnyen beszél, nem ő lesz terhes, ha becsúszik. NE hagyd neki, igenis húzza fel a gumit.
2011. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
felelőtlenség!
2011. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, felelőtlenség. Egy év alatt 100 nőből 35-40 esik teherbe ezzel a módszerrel, tehát kb 35-40% az esélyetek arra, hogy egy év alatt összehozzatok egy babát.

Ha nincs pénzetek gyerekre, akkor meg még annyit mondok, hogy az abortusz 30 ezer forint. A lelki oldaláról nem is beszélve.

Használjatok óvszert. A párodnak persze könnyű. Nem ő esik teherbe, nem neki kell kihordani/megszülni vagy elvetetni, nem neki kell azzal a teherrel éli, hogy kikapartatta magából a gyerekét, és ha esetleg meg is akarod tartani, ő még mindig otthagyhat, akármikor leléphet.

Nem vagy normális, ha ilyenbe belemész.

2011. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Miért fáj neki annyira, ha gumit kell húznia..??

Amúgy én egyik párommal 2évig voltam együtt..és így szexeltünk, de soha nem volt belőle semmi gond...de utólag visszagondolva...ma már hülye lennék így szexelni a pasimmal!:/

belátom, hogy meggondolatlan voltam,meg fiatal...és tényleg szerencsésnek mondhatom magam, hogy semmi baj nem lett belőle..pedig azért 2 év, az 2 év..és elég sűrűn is szexeltünk!

De ne erre alapozzál, hogy na nekem nem lett semmi akkor talán neked se...jól beszélnek az előttem szólók!

TESSÉK GUMIT HÚZNI!!!

2011. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló egyik cuki mellékterméke: annyira elcsesszük a pasikat a kényelemmel, hogy utána már nehezükre esik gumit húzni...

Igen nagy esélye van, hogy így teherbe esel. Az egyik legjobb barátnőm így lett terhes. Abbahagyta a tablettát és megszakításosan védekeztek, mondván úgysem lesz baj, mert pajzsmirigyes, tehát nála alapból elég nehéz a teherbe esés, minek gumi... Hát..az első menszesze már meg sem jött, mert terhes volt, most egy éves a kislánya.

2011. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
figyelj ha nem akarod megbánni használjatok gumit.én a barátommal csak picikét tettük be gumi nélkül nem emtn el és terhes letttem.elkellett vetessem a gyereket, nem olyan helyzetbe vagyok h megtudtam volna tartani és nagyon szörnyű érzés.Lassan egy hónapja volt a dolog de komolyan mgé mnidig van olyan hogy a sirás jön rám emiatt.nagyon fájdalmas lelkileg ez az egész ne menj bele ilyen butaságba.
2011. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!