Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? (terhesség)

Figyelt kérdés

Röviden annyi a dolog, hogy 3 évig volt barátom. De hétfőn szakított velem, mert elmondtam, hogy terhes vagyok.

Nem értem mi történt, mindig óvszert használt, én pedig hüvelykúpot, tehát mindketten védekeztünk minden alkalommal.

Mikor elmondtam a dolgot, kidobott:( és nem tudom mit csináljak!!!


2013. szept. 20. 21:30
1 2
 11/14 kistucsok22 válasza:

Tudod mit csinálj? Rúgd tökön, köpd le, alázd le a srácot! Nehogy már Te alázkodj meg neki! Az ilyen nem ember! Fiatal, suttyó kis 17 éves semmirekellő!

Őszintén sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél! Tedd azt, amit a szíved diktál. De elsősorban nem MÁSRA, hanem magadra kell gondolni! Nem vagyok az abortusz fő támogatója, de ilyen fiatalon... Sajnos már nem olyan világban élünk, ahol ez kérdés sem lett volna!

Gondolj magadra, vegyél egy nagy levegőt, tisztázd a dolgokat magadban és minden rendbe jön, kitartást!

2013. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Anyukad ha megnyugodott mond el neki,hogy ti mindent elkovettetek annak erdekeben,hogy ne tortenjen ilyen. Kerd meg ,hogy irja ala a beleegyezest az exedhez menj el es rugj ugy a labakoze,hogy leessen a farazs furujaja! Mit kepzel magarol? en 16 vagyok a baratom 19 es ha ilyen tortenne biztos mellem allna , en se tarthatnam meg de fogna a kezem a mutobe menet biztos vagyok benne ( mar ha szeretkeznenk )
2013. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Alap Béla válasza:

Mindenképpen vállald a babát, ne halmozd a hibát a hibára. Ha elveteted, azt egy életre bánni fogod. Az abortusz teljesen tönkretesz lelkileg, és arról még nem is beszéltünk, hogy gyilkosságról van szó. Vállald a babát, az elején nehéz lesz, de megéri!!

Ajánlom figyelmedbe ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=nh-z4COwP9o

2013. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.


A bátyámhoz költöztem, aki a feleségével él. A lány gyesen van a gyerekük miatt.(2 hónapja született. Ezért tud majd vigyázni az én babámra amíg befejezem a sulit. Kaptam munkát is egy osztálytársam apjának könyvesboltjában, egyenlőre suli után. Illetve ha végeztem, felvesz állandóra.


Megtartom a babát. A szüleim nem állnak velem szóba. A bátyám is próbálta meggyőzni őket, sikertelenül. Én is próbáltam, de nem ment. Mikor hívtam anyut, kinyomta a telefont. Apu fel sem vette. Mikor elmentem hozzájuk, kinéztek a kukucskálón, de nem nyitottak ajtót. Csak annyit mondott anyu ajtón keresztül, hogy nem vagyok a lánya többé.


Nem fogok könyörögni nekik.


A suliban is beszéltem az igazgatóval és az ofővel. Tudnak mindent, és támogatnak.


Az exemről annyit tudok, hogy pár srác az osztályból megverte, és nem áll vele szóba senki.

2013. okt. 4. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!