Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Várandós lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estrella84 kérdése:

Várandós lehetek?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok, a férjemmel már a babát tervezzük.3 hete, hogy nem szedem a fogamzásgátló tablettát. Közvetlenül utána együtt voltunk a férjemmel és azt kezdtem észrevenni, hogy állandó derékfájásom van, lassan már 3 hete. Nekem ilyen tapasztalatom nem volt még, pedig tartottam szünetet a tabletta szedések közt és soha nem volt semmilyen negativ észrevételem. Valakinek volt hasonló tapasztalata? Lehet, hogy csak beképzelem?

2013. szept. 14. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Rossz helyre raktad a kérdésed, itt a helye:

Gyerekvállalás/Teherbeesés


És igen, valószínűleg beképzeled.

Rögtön, ahogy letetted, nem valószínű, hogy teherbe estél, hisz meg kell érnie annak a petének először, hogy meg lehessen termékenyíteni.

+

A tünetek NEM jelentkeznek egyből rögtön az aktus után, hisz olyankor még nem jön létre a terhesség.

Csak a beágyazódástól kezd termelődni a HCG hormon, ami a tüneteket is okozza. Az pedig aktustól kb. 7-10 nap (hogy a beágyazódás elkezdődjön).

Tehát nem fájhat attól konstans 3 hete a derekad.

2013. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, majd kiderül. Köszönöm a választ.
2013. szept. 14. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!