Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Nem

voltam rendesen felizgulva és szűk voltam. :/ A barátom max. 2cm-re

tehette be, kb. a makkjának a felét. Szerintetek feljuthattak ha csak

ennyit ment belém?



2013. aug. 6. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
perszehogy. szorgosan úsznak felfelé, így tör utat magának az élet. hajrá, kis geecik!
2013. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fogalmazás 5 de semmi sincs kizárva
2013. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen, az vagy, és a gyerekeid, akiket vársz, azok is terhesek, sőt, a barátod is terhes! Most pedig nehogy elmenj a nőgyógyászhoz, vagy vegyél egy tesztet, mert az nem jó semmire!
2013. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nem tudom,de szerintem nem vagy terhes
2013. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kedves 3. válaszoló! csak hogy tudd, a teszt a beágyadózás után mutathatja ki. :P am az ejukció nem bennem ment el de olyan volt a pénisze és belémrakta utána de csak 2cm-re kb.
2013. aug. 6. 15:00
 6/11 anonim válasza:
29%
Van olyan terhességi teszt, ami akár 1 nap után is kimutathatja...
2013. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jó biztos.. ebbe most ne menjünk bele! ;) akkor sok az esélyem vagy kicsi? feltud jutni ha már 2cm-t benem volt?
2013. aug. 6. 15:06
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 fel ... vagy nem ... ha itt most mondunk rá valamit akkor neked jobb lesz?
2013. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2óra alatt (annyi ideig életképesek a hüvelyben) eltud/eltudnak érni a petevezetékig vagy az túl hosszú táv nekik?
2013. aug. 6. 15:18
 10/11 anonim válasza:

Nah, növekszik már a pici? :D

Egyébként ha most megmagyarázod mindenkinek hogy lehetetlen, akkor mi francnak kérdezed? Misztikus erőmmel megmondom neked hogy a G*cik már kifelé úsznak mert ilyen hülyét nem csinálnak fel mint te vagy XD

2013. szept. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!