Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek várandós!? bővebben lent

Ikszdéé31 kérdése:

Lehetek várandós!? bővebben lent

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken szeretkeztünk párommal, hétfőn csináltam tesztet, de negatív lett. Aztán együtt voltunk még szerdán, valamint tegnap, tegnap viszont szeretkezés után rózsaszínes folyásra, és 1-2 csepp vérre lettem figyelmes. A folyás az nagyon kevés volt, valamint a vér is. Nem tudom mit jelenthet. Lehetek terhes?
2013. júl. 13. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A beágyazódás aktustól számítva kb. 10 nap. Teljesen felesleges néhány nappal utána tesztelgetni. Ha a következő menstruáció nem jön meg, akkor érdemes csinálni egy tesztet, addig pedig próbálkozni, amikor jólesik.
2013. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nagyon kusza a menzeszem, tehát erre nem tudok alapozni.
2013. júl. 13. 10:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor várjál még 2 hetet, ha terhes vagy, akkor már biztosan kimutatja. Ha nem jön meg...

A szex utáni vérzés lehet attól is, ha túl hevesek vagytok, semmi köze a terhességhez.

2013. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam, hogy a beágyazódás lehet a 7.-10.nap.
2013. júl. 13. 10:42
 5/11 A kérdező kommentje:
A szex utáni vérzés lehet attól is, ha túl hevesek vagytok, semmi köze a terhességhez---- Nem konkrétan vérzés volt, 2 pici vér pötty.
2013. júl. 13. 10:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont arra értettem én is! ha beágyazódási vérzés lenne, nem szex után lenne 2 pötty, és nem ilyen korán. A beágyazódás, inkább 10-14 nap. Tapasztalat, 2 terhességgel a hátam mögött.
2013. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kicsit keresgéltem, szerinted ez mit jelenthet:

pecsételő vérzésnél (a fogamzás utáni hetedik-tizedik nap között és közösülés után), csekély, halvány rózsaszínű váladék esetén nincs ok az aggodalomra.

Ezen az oldalon találtam, most megijedtem, mégiscsak van remény? : [link]

2013. júl. 13. 14:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, épp azt írja, hogy ha pecsételsz egy kicsit a fogamzás után 7-10.nap lehet a beágyazódás miatt, VAGY pl. közösülés után, akkor nincs baj.
2013. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy akkor nincs baj? bocsi, hogy értetlenkedek, de szeretnék babát. És köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 13. 20:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs, de itt még nem nagyon beszélhetünk terhességről, mert egyrészt nem is biztos, hogy akkor megfogantál, másrészt még be sem ágyazódott. Esetleg, legkorábban szerintem jövő hét közepén ellőhetsz egy tesztet. Amúgy hány naposak kb. a ciklusaid?
2013. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!