Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki 20 éves...

Van itt olyan, aki 20 éves kora előtt lett terhes?

Figyelt kérdés
Mit szóltak hozzá a szüleid? Ha az egyik szülőddel nem voltál túl jóban, hogy mondtad el neki? Mennyi ideje voltál együtt a pároddal? Mivel védekeztetek?

2013. máj. 31. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen lettem terhes! Egyik szomszédom 16 volt,amikor teherbeesett és 6 hónaposan tudták meg a szülei,hogy terhes,mert elég fiú,bő ruhákat hord és fürdés közben bukott le!ost az anyja neveli a kisbabát! Most 4 hónapos! A lány meg lelépett a gyereke apjával! Kicsit durva történet!:S
2013. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te jó ég... hát igen, elég durva... És neked hogy fogadták? Ti terveztétek, vagy becsúszott?
2013. máj. 31. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Húgom 19 volt. Hát, nem repestek a szüleink. A párja miatt nagyon sokat veszekedtek, többször megszökött, majd 18 évesen oda is költözött a pasihoz. A párjával még kb 2 hónapig voltak együtt. A szüleim közben eladták a nagy házat és beköltöztek egy garzonba, így nem tudták befogadni. Hozzám költözött egy ideig.

Nem védekeztek, vagyis megszakítással.

2013. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 18 éves koromban lettem terhes. Mivel nem tudtuk volna eltartani a gyereket és még nem is akartunk gyereket, ezért az abortusz mellett döntöttünk.


Egyébként kedves kérdező, te terhes vagy? Ha van valami kérdésed, írhatsz üzenetet is.

2013. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18 voltam, párom 22. Együtt voltunk egy ideje. Összeköltöztünk egy albèrletbe, azóta 8 hónapos a kisfiunk. :) Szüleim viszonylag normálisan fogadták.
2013. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok terhes csak mindig is érdekelt, hogy olyankor hogy mennek a dolgok, vagy hogy hogyan fogadják a lány szülei otthon és nekem nincs olyan ismerősöm, aki tini korában szült.
2013. jún. 1. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam amikor szültem,hát nem repdestek az örömtöl
2013. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!