Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik program! Kinek volt...

Lombik program! Kinek volt olyan hogy az ET után 10. napon a vérből megállapitották hogy terhes (84hcg) és a 14. napon pedig azt mondtak hogy csökkent a hcg és elment a baba?

Figyelt kérdés
Már tegnaptól nem szedem az utrogestant és az estrofent, de nem vérzek, lehet még valami reményem?Ez az első lombikom, 9 petesejtem volt, 8 sikerült.Ebből 2-t mindjárt másnap lefagyasztottak, 6-ot figyeltek.Hosszabb kultivációt választottunk.A beültetéskor már csak 4 volt életben.Úgy döntöttünk 1-t teszünk vissza.Az embriológus azt mondta hogy az az egy kitűnik a többi közül, nagyon nagy esély van a teherbemaradásnak.3-t lefagyasztottak 5 naposan.Beültetés után 4 napig voltam itthon, sokat pihentem feküdtem, utána dolgozni jártam.A 7. napon csináltam tesztet ami negativ lett.Úgy mentem 10.napon vérvételre hogy nem sikerült és lám délután jött a jó hír, ön terhes.Úszkáltunk a boldogságban, de a 14.-ik napi vérvételen már rossz híreket mondtak nem növekedett a hcg, hanem csökkent, elhagyott minket a picurkánk, hagyjak ki minden gyógyszert, de nem jön meg a vérzés.Szerintetek a gyógyszerektől lehet?

2013. máj. 29. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.azért ismételj egy terhes tesztet a héten.
2013. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sok progit szedtél kell vagy 3 nap hogy megjöjjön a vérzés. Ha csökkent a hcg sajnos már nincs esély. Sajnálom.
2013. máj. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, ma csináltam tesztet és negatív.Nem tudok megbékélni a gondolattal, hogy elment.Jövő hét pénteken megyünk az orvoshoz, szeretném a fagyi babákat minnél hamarább felolvasztani és újra próbálni.
2013. máj. 30. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen 2x is, bár alacsonyabb volt a hcg-m.
2013. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked mikor jött meg a vérzés?Mert nekem még mindig nincs semmi, de még csak jele sincs, hogy meg akarna jönni.
2013. máj. 30. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!