Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Tobbi lent.

Lehetek terhes? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
2hete egyutt voltunk a baratommal.az volt az elso alkalom.vedekeztunk..ciklusom 14.napjan fajt a hasam,ugy veltem hogy peteeresem van.tegnapelott ismet egyutt voltunk,szinten vedekeztunk,a mensin egy het mulva kell hogy megjojjon.most erzekenyek a melleim,tobbet eszem,faradtabb vagyok.terhesseg vagy csak a mensi jelei?
2013. máj. 28. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal csak a menzesz jelei. Nyugodj meg tuti nem vagy terhes! Vedekezteted is. De, hogy megnyugtatsd magad HA kesik (de szerintem nem fog) akkor csinalj egy tesztet. Es csak igy tovabb! Ha nem akarsz babat akkor vedekezz!
2013. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2013. máj. 28. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még nem érezhetsz tüneteket, meg kell várni a mensit. De mint előttem is írták, ha rendesen védekeztetek, akkor nem lehet baj. Esetleg, ha tudtok, a peteérés körüli héten ne legyetek együtt, akkor tuti nem lesz baba (ha olyan szerencsés vagy, hogy érzed is, mikor van peteérésed, akkor még jobban tudod, mikor kell fokozottan vigyázni - később, ha babát akarsz, pedig mikor kell együtt lenni ;))
2013. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!