Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Részletek lent.

Lehetek terhes? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Együtt voltam a párommal és kiszakadt az óvszer. Kivette mielőtt elment,úgyhogy nem valoszinű, hgy belém ment. A menstruációm egy hét késsésel jött meg és nem is olyan volt mint szokott, mennyiségben is kevés volt és a szokásos 7 nap helyet csak 4 napig tartott. Csináltam 2 tesztet és mindkettő negativ lett. Azóta, kb. egy hete szúró enyhe fajdalmat érzek hol a bal, hol a jobb petefészkemnél,főleg mozgás vagy vizelet ürités közben. Volt mar valakinek hasonló panasza?

2013. máj. 25. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
bármi megtörténhet, ha bizonytalan vagy vegyél még egy tesztet, ha az is negatív, nem valószínű a terhesség. Inkább csak az idegesség miatt volt szokatlan a menzeszed. Egy doki nem árt, ha a panaszaid továbbra is fenn állnak!
2013. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes, de vegyél egy tesztet az biztosat mutat főleg ennyi idő után! Nekem a hasi szurka terhességet jelentett, de nekem azelőtt szurkált,hogy meg kellett volna jönnie!
2013. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönom a válaszokat, azt kihagytam , hogy kb, 3 napja fáj a mellem is, habár már 5 hete történt az eset, ha terhesség áll fönn nem kellett volna hamarabb jelentkeznie? Vagy lehet attól is, hogy ciklusom 14. napjaban vagyok. Mestruációkor szokott elő jönni ez a tünet, ilyenkor még nem tapasztaltam.
2013. máj. 26. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
szia.csinálj még egy tesztet.ha ez is negatív akkor tuti nem vagy terhes
2013. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Ha az lennel mostanra mar delutani vizeletbol is siman kimutatna. De ha meg mindig bizonytalan vagy csinalj egy tesztet vagy menj el nogyogyaszhoz.
2013. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, időközben voltam nőgyogyásznál, szerinte se tehes nem vagyok és más problémám sincs :)
2013. máj. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!