Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Részletek lent!

Terhes lehetek? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Szóval kb. 3 hete együtt voltam a párommal és sajnos kiszakadt az óvszer, kivette amire elment szoval, nem valoszinű, hogy belém ment volna. 3.-án kellet vona menjönnie (nem igazán szokott pontos lenni), ehelyet egy hét késessel a tegnap jelentkezett, azonban nem olyan mint eddig, csak egy kevés barnás-véres folyás van. A hasam se görcsölt és a melleim erzékenysége is elmaradt. Csinaltam tesztet is azonban negativ lett.Elég stresszes időszakom van most a vizsgaim miatt, úgyhogy ez is közre játszhat. Szerintetek terhes vagyok?
2013. máj. 12. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy se szokott pontos lenni és azt mondod kivette mielőtt elment volna és vmi azért megjött még ha kicsi is és stresszes is vagy akkor szerintem talán "megúsztad" (azért irom igy mert gondolom nem akartok még babát hisz védekeztetek), de mindenképp figyeld h mennyire van meg és ha nem jön meg rendesen és ez a barnás dolog is hamar elmúlik akkor szerintem menj el dokihoz biztonság esetére!
2013. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Nagyon remélem igazad van, nem igazán jonne most jol egy baba, de megfogadom a tanácsod és ha nem változik irány az orvos.
2013. máj. 12. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismételd meg a tesztet pár nap múlva. De ha ennyire nem akarsz gyereket, miért nem mentél el esemény utáni tablettáért?
2013. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen miért aggódnod, a február nekem is stresszes volt és 7 napot késett, amit nem szokott.
2013. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2013. máj. 12. 20:02
 6/8 anonim válasza:
én is voltam ugyan így. Rettenetesen aggódtam, bár nálunk nem volt óvszerrel gond, csak késett. megjött, de nem a szokott módon. Csináltam egy csomó tesztet. Következő hónapban megint gyengébb volt a menst. Elmentem orvoshoz, aki kizárta a terhességet.
2013. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És az orvos szerint vegül mi okozta?
2013. máj. 13. 00:50
 8/8 anonim válasza:
hormonszint változás.
2013. máj. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!