Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye így nem lehetek most...

Ugye így nem lehetek most terhes? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Szept. 10-én szültem meg 16 hetesen az ikreimet,sajnos nem volt szívhang.Okt 11-én rendesen megjött a mensim.Okt 25-én eü küretet kellett csinálni, mert nem teljesen múlt el a vérzés.Viszont okt.22-én eggyütt voltunk a párommal és elfeledkeztünk a védekezésről.Tudom bután hangzik, de akkor így most tuti nem lehetek terhes ugye?!Amikor eggyütt voltunk pont peteéréses időszak volt.
2010. okt. 27. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
miért ne lehetnél?!
2010. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha a sex után volt a küret, akkor azzal nem távozott minden? Vagy lehet hogy még a petevezetékben volta a petesejt? Titkon bízom benne hogy összejött ismét, de félek is, mert nem akarok még egy rosszul végződő terhességet.

Köszi a gyors reagálást.

2010. okt. 27. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

ja, bocsi rosszul néztem a dátumokat, nem figyeltem.


így szerintem nem lehetsz terhes.


fel a fejjel, sikerülni fog majd később:)

2010. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kürettel kiürítették a méhedet. :(
2010. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22-én belédélvezett, az kb 25-én ott lebeghetett a petesejteddel összeforrva a petevezetődben. Szóval, ha elég volt neki egy icicpici nyálkahártya is megtapadni, akkor lehetsz, hiszen a megtermékenyített petesejt 3 nap alatt nem biztos, hogy eléri a méhet. Amúgy rettentő kicsi az esélye...nagyon kicsi...
2010. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!