Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek-e terhes?...

Szerintetek lehetek-e terhes? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szeretnénk a férjemmel gyereket. Ma kellett volna megjönnie a mensimnek. Szokatlan tünet amit mostanában nem is éreztem: a hét elején a derekamnál a gerincem szokatlanul fájt, néha belenyilamlott és azóta mindennap érzem.

Más tünetem nincs. Még azt sem érzem, hogy meg akar jönni.

Szerintetek lehet-e terhes, vagy érzett-e valaki hasonlót?

Tesztet még nem akarok csinálni, mert a peteérésem a ciklus 18-19 napja körül szokott lenni.


2010. okt. 8. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél. Hány naposak a ciklusaid egyébként?
2010. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A ciklusom 28-29 napos. Hormonjaim rendben vannak és átjáthatósági vizsgálatom is volt augusztusban.
2010. okt. 8. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg várhatsz még egy-két napot a teszttel, de az sem kizárt, hogy már kimutatná.

Szorítok!

első

2010. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz terhes. Ha nem jön meg a mensid még 1 hétig, akkor tesztelj reggeli első vizelettel!
2010. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Három napja barnás folyásom van, minimális vérzéssel. Igazából tisztasági betét elég. Ma lehet, hogy veszek egy tesztet. Igazából még mindig nem érzem, hogy meg akar jönni, de minden reggel tompa fejfájással ébredek. Más tünetem nincs.
2010. okt. 13. 08:17
 6/7 anonim ***** válasza:

csinálj tesztet. majd írd meg mi lett. szorítok neked!


2 kisfiú anyuja

2010. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet és okosabb leszel!
2010. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!