Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus végén 4-napja 37,...

Ciklus végén 4-napja 37, felett van a hőm, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nekem ez az első clostys honapom,és 2 nap mulva kellene megjönnie.Viszont 4 napja 37.1 a hőm(mult honapba egyszer ment 37 felé,azota nem),a hasam feszül,nincs mellfájás,viszont görcsölök picit(már 1.5hete),ÉS szur a méhem mint menzesz előtt.Lehetek babás?
2013. máj. 28. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Háááát... szerintem 37 felett már biztató! :D


De nekem pl. minden áldott hónapban a peteérést követő 2-3. naptól 36,9 és 37 körül mozog a hőm (vagyis mozgott, amíg mértem, beleuntam... ), konstansan, se le, se föl, és mégsem volt baba.


Szóval egyéntől is függ, de szerintem bíztató!

2013. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az lesz a mérvadó, hogy menzesz napján, utána fent van-e. Nekem is mindig fent van, de menzesz napján, vagy következő nap le is esik.

Mindenesetre bizakodjunk:)

2013. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetsz, de ennyiből nem derül ki.

Azért van fent a hőd, mert megvolt az ovulációd. Ez a normális, ciklus végéig.

2013. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a biztatást,remélem sikerült :))))
2013. máj. 28. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 36.8 volt a legmagasabb, aztán a 13. napon 36.9re felment a hőm, este megcsináltam egy tesztet, mert nem volt itthon és halvány pozi volt! Nekem csak rá egy hétre ment 37-re a hőm!
2013. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!