Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy végre terhes vagyok?

Lehet hogy végre terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Vőlegényemmel nagyon szeretnék babát, de eddig nem jött össze, viszont 2-3 napja teljesen kifordultam magamból... máshogy reagálok dolgokra, pont fordítva mint az átlag: eddig mindenre kiakadtam, most meg higgadtan válaszolok és meggondolom mit mondok ki... nagyon furán érzem magam, szédelgek is néha, és nagyon érzékenyek a melleim, ha már csak a közelébe teszi a vőlegényem a kezét visítani tudnék... múlthónapban 10.e körül volt meg 3 napig nagyon halványan. hasonló tapasztalatok? mi lett belőle? mit gondoltok, lehetek terhes? 20/L
2013. máj. 29. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
csinálj tesztet és kiderül!
2013. máj. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj és ird meg!!!:)
2013. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Április 10-e körül volt meg épp hogy valamennyire 3 napig? És ebbe a hónapban?


Teszt ha ebbe a hónapban nem volt meg, akár most is!

2013. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Ha babás vagy kimutatja már!:) Nekem is erős cicifájdalmam volt + fáradtság azonkívül semmi!:) Hajrá!
2013. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2 napos menstruációm (mindig 6-7 nap)nagyon bizakodtam és semmi nem történt. A tünetekre én már nem adok, mert már majdnem egy éve próbálkozunk és már minden tünetet produkáltam és sose volt baba.
2013. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na.teszteltél?
2013. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!