Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mekkora az esélye,...

Szerintetek mekkora az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban kb akkor voltunk együtt párommal,amikor peteérésem volt,de megjött időben abban a hónapban úgy mint szokott,nem volt kevesebb,meg rendes menstruációs vérzés volt. Ebben a hónapban is megjött időben,csak kevesebb kicsit,de nálam előfordul az ilyen,mert változó szokott lenni a menstruációm. Nem kívánok különösebben semmi kaját, talán kicsivel nagyobb az étvágyam,nem híztam, viszont a derekam meg a hasam volt hogy fájt az elmúlt időszakban,de rosszullétem se semmi más jele nem igazán volt a terhességnek. Szerintetek lehetek terhes,ha időben megjött meg minden,csak most kicsit kevesebb ideig tartott meg ilyenek? Véleményeket kérnék, előre is köszi :)
2013. máj. 29. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
hat, ha csinaltal tesztet, de negativ akk nem valoszinu
2013. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megjött akkor biztosan nem vagy terhes. :( Sokszor még akkor se ha nem jön meg.
2013. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
99.9%, h nem vagy terhes
2013. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem csináltam tesztet,de már így belegondolva én is arra jutottam h nem valószínű h az vagyok

meg ugye van olyan h megjön egy ideig,csak nem olyan mint szokott lenni,hanem csak ilyen pecsételő meg rövid ideig tart,de előző havi rendesen volt,mostani meg csak kicsivel tartott kevesebb ideig,meg kevesebb volt,ami nálam elő szokott fordulni. azért köszi a válaszokat :)

2013. máj. 29. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!