Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek várandós!? bővebben lent

Ikszdéé31 kérdése:

Lehetek várandós!? bővebben lent

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken szeretkeztünk párommal, hétfőn csináltam tesztet, de negatív lett. Aztán együtt voltunk még szerdán, valamint tegnap, tegnap viszont szeretkezés után rózsaszínes folyásra, és 1-2 csepp vérre lettem figyelmes. A folyás az nagyon kevés volt, valamint a vér is. Nem tudom mit jelenthet. Lehetek terhes?
2013. júl. 13. 10:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy menzeszem 2hónapja volt utoljára, mert nagyon össze vissza van meg. Nem birtam ki, ma is csináltam tesztet, de negativ lett :'( annyira jszeretnék babát. amgy 21vagyok, 4éve vagyok a párommal, és közös lakásunk van.
2013. júl. 14. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!