Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon most várandós vagyok?

Vajon most várandós vagyok?

Figyelt kérdés

kérlek szépen titeket, ne nézzetek le, szörnyen félek!

Szombaton pettingeltünk a barátommal, picit odatette a péniszét a nemiszervemhez . de rá pár órára megjött a havim és rendesen megvolt 5 napig azaz szerdáig. kedd este elkezdett fájni a torkom, és kiderült hogy elég csúnya mandulagyulladásom van. ma elmentem doktorhoz és megvizsgáltattam vele a hasam is ( gyermekorvos , elég erős égető érzésem van) szóltam neki, hogy olyan érzésem lenne mintha fel lennék puffadva erre azt mondta hogy lehetséges a mandulával jár. ez mellett nagyon stresszes vagyok,nincs egy nap amikor nem sírok vagy egyéb bajom van főleg ezmiatt,úgyhogy szerintem a gyomorfekély is lehetséges.. 14 éves vagyok és 8 hónapja vagyok együtt a barátommal..nagyon félek.légyszives segítsetek!


2013. máj. 2. 18:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Husi_ nem vagy várandós.
2013. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha nem tette be, semennyire, a végét se, akkor nem vagy terhes.
2013. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
belehülyülök. szerda óta csak sírok, hogy most van-e valami bajom. nemtudom elhitetni magamnak hogy nemvagyok az . nemtudok mit csinálnék, főleg hogy kijelentette a fiú hogy vége. többet biztos nem fogok ilyet csinálni.
2013. máj. 2. 18:46
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha 14 éves vagy inkább tanulmányozd még egy picit a biológiát, ugyanis abból, hogy a férfi odateszi a nemi szervét a nő nemi szervéhez még NEM lesz gyerek!

Ha már ilyen dolgokba kezdesz bele, mint a petting, vagy esetleg elképzelhető, hogy le is fekszel majd a barátoddal akkor azért ilyen alapvető dolgokkal illene tisztában lenned, hogy miből is adódik a teherbeesés... Valamint a védekezés fogalma sem utolsó dolog!

Nem kell félned, biztos, hogy nem vagy terhes de ha legközelebb eszetekbe jutna a szex, azért készíts be óvszert... Én személy szerint nem nézem jó szemmel, hogy ennyi idősen már ezeken a dolgokon jár az eszed/eszetek de én nem az anyukád vagyok, hogy megszabjam mit csinálj! De ha már csinálod, akkor ésszel!!!

Üdv!

2013. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
igazából éreztem valami feszítőt ott lent, ő meg úgyérezte mintha... de épp hogy csak odatette.
2013. máj. 2. 18:47
 6/20 anonim ***** válasza:
Amúgy még annyit, hogy ilyen butaságokkal ne dobálózz már mint, hogy gyomorfekélyed van. :) Nekem Édesanyámnak volt évekkel ezelőtt, ha gyomorfekélyed lenne már megérezted volna!! Ennyitől nem alakul ki gyomorfekély, Jézus. :) Még egyszer figyelmedbe ajánlanék valami jó biológia könyvet! :)
2013. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Most azt sem tudod eldönteni, hogy betette -e vagy nem???? Ez egyre gázabb. :)
2013. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ő úgy érezte mintha mi? Mintha berakta volna? Ő hány éves, volt már nővel? Gondolom te szűz vagy még.?
2013. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

igen mintha betette volna, de csak viccelődve mondta. volt már nővel. ő 17 én pedig szűz vagyok.

igazatok van, hogy elég undorító, megígértem magamnak hogy többet soha ilyet, elég túlkombíinálós vagyok:S mennek a pacsik!

2013. máj. 2. 18:51
 10/20 A kérdező kommentje:
jaj és igen. tudom hogy abból nem lesz gyerek de én még azt is túlparáztam hogy ha esetleg odateszi és befolyik előváladék. de szerintem az éreztem volna, és amikor én hozzáértem a péniszéhez nem volt szerencsére olyan nagyon nedves.
2013. máj. 2. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!