Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon most várandós vagyok?

Vajon most várandós vagyok?

Figyelt kérdés

kérlek szépen titeket, ne nézzetek le, szörnyen félek!

Szombaton pettingeltünk a barátommal, picit odatette a péniszét a nemiszervemhez . de rá pár órára megjött a havim és rendesen megvolt 5 napig azaz szerdáig. kedd este elkezdett fájni a torkom, és kiderült hogy elég csúnya mandulagyulladásom van. ma elmentem doktorhoz és megvizsgáltattam vele a hasam is ( gyermekorvos , elég erős égető érzésem van) szóltam neki, hogy olyan érzésem lenne mintha fel lennék puffadva erre azt mondta hogy lehetséges a mandulával jár. ez mellett nagyon stresszes vagyok,nincs egy nap amikor nem sírok vagy egyéb bajom van főleg ezmiatt,úgyhogy szerintem a gyomorfekély is lehetséges.. 14 éves vagyok és 8 hónapja vagyok együtt a barátommal..nagyon félek.légyszives segítsetek!


2013. máj. 2. 18:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ha terhes vagy,akkor az maga a csoda!
2013. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Figyelj, teherbeesni minden nőnek csak akkor lehet, amikor peteérése van. Mivel te mondhatni hogy a mensid elso napjan pettingeltel, meg csak nem is szexeltel es sperma sem kerult a huvelyedbe, igy biztos hogy nem vagy terhes. Nem kell aggódnod. Sird ki magad a pasi miatt, aztan menj a baratnoiddel strandolni. Fiatal vagy meg, sok pasid lesz meg, de ne hagyd magad ravenni hulyesegekre. Vedekezz mindig, ha mar szexre adod a fejed, es ezt nem csak a terhesseg miatt mondom, hanem a betegsegek miatt is! Szoval ne szomorkodj es ne idegeskedj hulyesegek miatt!
2013. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

úristen, köszönöm nagyon!

az lehetséges hogy szerepet játszik a haségésemben a januárban lévő heveny-féregnyúlvány gyulladásom? igaz, középen éget a hasam, és a féregnyúlvány is a stressz miatt alakult ki:S

2013. máj. 2. 18:57
 14/20 anonim ***** válasza:
Terhes tuti nem vagy vagy ha lennél annak még semmi tünete nem lehet! Viszont az tuti hogy túl kombinálós vagy! Szolj le róla mert még sok nehéz órát napöt okozöl vele magadnak ha ilyen maradsz!
2013. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen vagyok . most is itt sírok egy ideje, egyszerűen nembírom kiverni a fejemből hogy miért hagytam neki. aludni sem bírtam, de megfogadtam hogy több ilyen nem lesz és hogy holnap elmegyek valami normális doktorhoz a hasammal,hogy mitől ég ennyire.
2013. máj. 2. 19:00
 16/20 anonim ***** válasza:

hát igen,ha az is lennél még semmit tünet nincs ilyenkor még!


na,nyugodj meg most már,és csak okosan..!!

2013. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyomoregesed azert van, mert idegeled magad ezeken a hulyesegeken es nem tudsz enni az idegtol....majd elmulik. Nekem minden szakitas utan ez volt par hetig es nem lettem gyomorfekelyes. Probalj lenyugodni es akkor elmulik! Pl. Tereld el a gondolataidat valamivel!
2013. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
fúúú nagyonköszönöm mindenkinek, hogy nemküldtetek el a ... és segítettek! de egy ideig ezen még úgylátom stresszelni fogok amíg nemjön meg a következő havim.
2013. máj. 2. 19:03
 19/20 anonim ***** válasza:
nagyon gáz,hogy 14 éves kislányok már ezzel vannak elfoglalva..
2013. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem nem lehetsz terhes. De és ez most nem piszkálodás. Még olyan gyerek vagy és gondolom a barátod is az még. Nem lesztek attól hamarább felnőttek ha ilyeneket csináltok, és főleg nem úgy ha azt se tudjátok mi fán terem. Jobb ha vártok ezzel még, és akkor nem kell paráznod.
2013. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!