Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha lefeküdtem a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefeküdtem a barátommal mennyi az esélye hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal, de nem védekeztünk. Viszont nem bennem ment el, mert kivette. Mennyi az esélye annak, hogy terhes lehetek?

2013. szept. 14. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy mint gondolod, de ha terhes vagy, akkor ez semennyit sem segít.
2013. szept. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

50%

Vagy az, vagy nem. Le lehetne állni ezekkel a hülye kérdésekkel. Mégis honnan a jó francból tudnánk?

2013. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
1000 és 1 ilyen kérdés van itt, olvass utána :D
2013. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 vakondka ***** válasza:

50%. Vagy terhes leszel vagy nem. Az előváladék is tartalmazhat spermát, ami meg is termékenyíti a petesejtet, ha éppen pont peteérésed van.


De miért kell kockáztatni? Ennyire megéri egy abortusz vagy egy nemkívánt terhesség? :(

2013. szept. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok...
2013. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
korod?
2013. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van rá esély. Igazából sokat nem számit, ha terhes vagy, akkor fölösleges volt megkérdezni, ha nem, akkor meg remélhetőleg több eszed lesz legközelebb
2013. szept. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Védekezz!
2013. szept. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Meddő-e a barátod vagy épp te, hogyha nem, akkor a ciklusod melyik szakaszában voltál, volt-e előváladék és a többi. De tök mindegy (az első két esetet leszámítva), hogy mekkora az esély, ha 1 millióból is te vagy az az egy, akinél besikerül, mit számítanak az esélyek? És azért ennél az egy az egymillióhoz esélyhez képest jóval rosszabb a helyzet.
2013. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

basszus... ti így nem féltek a terhességtől???????????

én fogamzásgátlót szedek, mégis félek, h terhes leszek.... nem értem a mai "fiatalokat". 18L

2013. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!