Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? (terhesség)

Figyelt kérdés

Röviden annyi a dolog, hogy 3 évig volt barátom. De hétfőn szakított velem, mert elmondtam, hogy terhes vagyok.

Nem értem mi történt, mindig óvszert használt, én pedig hüvelykúpot, tehát mindketten védekeztünk minden alkalommal.

Mikor elmondtam a dolgot, kidobott:( és nem tudom mit csináljak!!!


2013. szept. 20. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
korod?
2013. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát bocs, de erre mi sem tudunk mit mondani.
2013. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
17 vagyok, januárban töltöm a 18at
2013. szept. 20. 21:33
 4/14 anonim válasza:
ezt inkább vele kéne megbeszélned, egy beszélgetésre, még ha szakítottatok is, biztos el tudod kapni, illetve a szüleidnek is szólnod kell, minél hamarabb :)
2013. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hát az ex a szakításkor közölte velem , hogy messzire kerüljem el, hozzá se szóljak, és ha azt mondom valakinek hogy az övé a gyerek, akkor letagadja hogy velem volt, meg hogy takarodjak abortuszra, de ha nem az se érdekli, őt nem érdekli, hagyjam békén.


a szüleimnek nem szólhatok, megölnének.

2013. szept. 20. 21:57
 6/14 gabriell88 ***** válasza:
ne értsd félre,de miből gondolod,hogy terhes vagy? teszteltél vagy orvos mondta?
2013. szept. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha szólnál, megölnének? Egy gonddal kevesebb, így nem kell abortuszra menned...


Amúgy irigyellek, milyen jó kis kapcsolatod lehetett a pasiddal, ha így áll a dolgokhoz, meg még a szüleidnek sem szólhatsz... Nem gondolod, hogy valami nincs rendben az életeddel?

2013. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát első körben azt kellene kitalálnod, hogy te szeretnéd vállalni a gyermeket vagy sem.

Ha semmiképpen sem, és abortuszt szeretnél, akkor kénytelen leszel elmondani a szüleidnek, mivel fiatalkorú vagy, és az egyik szülőd írásbeli beleegyezése nélkül nem végzik el a műtétet. Másrészt meg igyekezni kellene, mivel a megszakítást csak bizonyos ideig végzik el.


Ha meg akarod tartani, akkor is kellene a szüleiddel beszélned, mert gondolom egyedül nem igen tudnád eltartani, felnevelni.

2013. szept. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


terhességi tesztet csináltam, és pozitív lett.


a kapcsolattal nem volt baj. szerintem a legtöbb 17 éves srác így reagált volna.


anyámmal beszéltem ma reggel. többször megpofozott, ordítozott, aztán kidobott otthonról. Az egyik barátnőmnél vagyok most. Nem tudom megtartani a babát, mivel iskolába járok. Ha anyám lehiggad, megkérem, hogy írja alá a beleegyezést a műtétre.



azért egyesek elég érzéketlenek voltak a hozzászólásokban... de mindenkinek köszi

2013. szept. 21. 11:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne azzal takarózni, hogy csak 17 éves. Ha nem egy egyéjszakás kalandról volt szó, alap, hogy melléd kellene állnia, akár 17, akár 37 éves.
2013. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!